Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@henk: z wielu powodów raczej nie. Technicznie, jasne, jest to wykonalne, ale już teraz teraz to jak obydwie wersje trzymają dane jest niekompatybilne ze sobą i wymagałoby dodatkowej pracy żeby je zmigrowac. Oprócz tego, to co planuję robić w kodzie nie musi się wszystkim podobać a ja wstydziłbym się robić komuś PRki z 2k zmienionych linii ¯\_(ツ)_/¯ (na tę chwilę diff pokazuje +42k/-32k)
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Michal0173: Kiedyś będą ( ͡º ͜ʖ͡º) Na razie pracuje nad widokiem znaleziska i pewnie z miesiac, dwa mi to jeszcze zajmie. Powiadomienia w sumie mógłbym łatwo przywrócić, ale tylko w starej, prymitywnej formie (odświeżanie co jakiś interwał czasu, bez przechwytywania powiadomień oryginalnej apki) - czy takie coś adresowałoby Twoje potrzeby?
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@osiemnascie: na Android 6, Huawei P8 lite, po kliknięciu zaloguj, wpisaniu danych logowania, strona nad loguje i widzimy ekran ” połącz z aplikacją” i nic się nie dzieje po naciśnięciu tego przycisku.

Teraz zalogowałem się na innym telefonie i tutaj od razu po wpisaniu danych, jak się domyślam apka sama sobie klika w ”połącz”, co jest swoją drogą bardzo złym pomysłem, bo nie można wybrać, ani niczego potwierdzić.

Czyli na niektórych
@srogie_ciasteczko: To jak tak działa proces logowania jest niestety poza apką ( ͡° ʖ̯ ͡°) To nie klikanie w przycisk "Połącz" powoduje login, tylko sam redirect, który robi strona wykopu. Mówiąc inaczej, aplikacja czeka aż strona wykopu podzieli się tokenem (widocznym na stronie dodatku https://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/1165/).
Na stronie dodatku masz też przycisk rozłącz, który trzeba kliknąć zeby przy kolejnym logowaniu móc zmienić jakieś opcje (w przeciwnym przypadku wykop