Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że żyjemy w coraz bardziej patologicznych czasach, w których coraz mniej ludzi trzyma standardy, chciałbym przypomnieć, że - w kontekście relacji damsko-męskich - najgorsze co facet może zrobić, to wejść w poważniejszą relację z przechodzoną kobitką, która miała w sobie już x facetów.
Cechy kobiet wartościowych:
- dziewictwo,
- konserwatywne poglądy,
- pogarda dla feminizmu, lgbt i lewicy jako takiej,
- gotowość do poświęcania się dla swojego faceta.
Cechy kobiet bezwartościowych:
- puszczalstwo,
- mindset wyegzaltowanej, wielkomiejskiej julki,
- aktywne popieranie feminizmu,
- "nowoczesne" i psycho-tolerancyjne poglądy oraz podejście do świata.
Osobiście wyznaję pewien pakiet wartości i nie mogę tego rekomendować, ale całkowicie rozumiem facetów, którzy traktują kobiety z drugiego "zestawu" jako rzeczy do poużywania i tyle - wszak do żadnej fajnej relacji takie się nie nadają. Natomiast faceci, którzy faktycznie wchodzą z takimi w relacje ( nie mówiąc już o ślubie ) nie mają nawet grama szacunku do samych siebie i de facto plują sobie w twarz ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #seks #tinder #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi
  • 19
  • Odpowiedz
@FailureMaster: wiem, że to kolejny bait z tej serii, ale jako że jest tu dużo ludzi którzy autentycznie mają takie poglądy, chciałem zauważyć, że 95% z was zarabia mniej niż średnia krajowa, a macie czelność wypowiadać się o szacunku do samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FailureMaster: ja mam inne kryteria.

Odpad społeczny: posiadaczka instagrama, tindera czy badoo
Normalna dziewczyna: ładna + brak posiadania przez całe życie: instagrama, tindera, badoo i podobnych syfów. Dziewczyna, która gardzi siedzeniem w internecie.

Te pierwsze to niestety jakieś 80% społeczeństwa kobiet
Te drugie, zakładając, że wolna i ładna to jakies 0,001% kobiet, a i tak taka będzie gardzić przegrywem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zagazam się z tobą, że w kontekście relacji damsko-męskich - najgorsze co kobieta może zrobić, to wejść w poważniejszą relację z przechodzonym facetem, która miał na sobie już x kobiet.
Cechy mężczyzn wartościowych:
- prawictwo,
- konserwatywne poglądy,
- pogarda dla feminizmu, lgbt i lewicy jako takiej,
- gotowość do poświęcania się dla swojej kobiety.
Cechy mężczyzn bezwartościowych:
- puszczalstwo,
- mindset wyegzaltowanego, wielkomiejskiego oskarka,
- aktywne popieranie feminizmu,
- "nowoczesne" i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FailureMaster: ja mam inne kryteria.


Odpad społeczny: posiadaczka instagrama, tindera czy badoo

Normalna dziewczyna: ładna + brak posiadania przez całe życie: instagrama, tindera, badoo i podobnych syfów. Dziewczyna, która gardzi siedzeniem w internecie.


Te pierwsze to niestety jakieś 80% społeczeństwa kobiet

Te drugie, zakładając, że wolna i ładna to jakies 0,001% kobiet, a i tak taka będzie gardzić przegrywem ¯_(ツ)_/¯

@Pozytywny_gosc:
Instagram - za nagi sutek leci ostrzeżenie
Wypok -
  • Odpowiedz