Wpis z mikrobloga

@schreder przed lotem wypełniasz Cyprus Flight Pass, który, póki jesteśmy w zielonej strefie, daje Ci 7dniowy immunitet, bez względu na to, czy jesteś zaszczepiony czy nie. Aktualizacje dotyczące tego w jakiej jesteśmy strefie, wychodzą cyklicznie, bodajże w poniedziałek, więc warto śledzić czy coś się nie zmieniło i nie zmieniliśmy strefy, bo wtedy, po zmianie, przed przylotem byłby wymagany test. Generalnie na lotniskach spokojnie, ale jakiś Mirek pisał, że czasem lubią robić losowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szantrapa: no właśnie mam urlop pierwszy i drugi tydzień października. Mam nadzieję, że uda się pokąpać :) czyli linii lotniczych nie obchodzi test i ten test obchodzi kraj do którego lecę tak? Bo się właśnie zastanawiałem czy linie przypadkiem nie chcą mimo, że Cypr nie chce.
@schreder nie, linie jako tako niczego od ciebie nie wymagają, bardziej chodzi o zasady kraju docelowego, więc raczej to trzeba śledzić na bieżąco :) jeśli tam gdzie lecisz nie jest wymagany test, to nikt na lotnisku nie powinien cię o niego pytać
Mam nadzieję, że uda się pokąpać :)


@schreder: bez problemu, temperatura powietrza w ciągu dnia na poziomie 30 stopni, woda też cieplutka.
Co do testów - loteria, mój samolot (xD) nie był testowany