Wpis z mikrobloga

Widzę, że boty w formie, wyszukiwałem sobie ile kosztuję najtańszy Werner i zauważyłem jednego wystawionego za grubo poniżej ceny rynkowej- oczywiście już był kupiony, po chwili podobna akcja i znowu został kupiony. Prawdopodobieństwo, że ktoś w takim samym czasie wyszukiwał i jeszcze zdążył kupić jest bardzo niskie. A potem się nie ma co dziwić, że gość ma 18mln zysku jeszcze przed premierą gry xD
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nikic21: xD rzeczywiście bardzo małe, to tylko kilka milionów graczy z całego świata. Jaka może być szansa, że ktoś z nich chciał kupić jednego z najlepszych napastników poniżej ceny rynkowej xD
  • Odpowiedz
@LosMuertos: Kilka mln na pc aktualnie? Samych kart jest trochę ponad 400tys na rynku. Takich wyjadaczy jest co najwyżej kilkudziesięciu. Wiadomo, że kilka osób na pewno przegląda danego zawodnika, ale żeby w ciągu sekundy karta została kupiona to trochę dziwne.
Przy licytowaniu są przeważnie z 2/3 osoby i jakoś nie widać tych mln.
  • Odpowiedz
@Nikic21: Bo jest mała szansa, ze na licytacji trafisz coś dużo poniżej ceny rynkowej, a na kup teraz może ktoś wystawić za 1/10 realnej ceny. Ja siedzę i odświeżam danego zawodnika co 2-3 sekundy i jak jest coś poniżej to od razu kupuje. To jest normalne, w sekundę schodzą karty i nie koniecznie przez boty
  • Odpowiedz
@Qnioo: Na pc chłop na pierwszym miejscu ma 24.5mln zysku, a za nim "tylko" 15mln. I pomyśleć, że gra nie miała jeszcze premiery. Szkoda gadać, ja pewnie jak zawsze pogram sobie do końca października i pod koniec roku pootwieram paczki.
  • Odpowiedz