Wpis z mikrobloga

Z powodu "bezprecedensowego popytu" operująca blisko 350 stacjami sieć EG Group wprowadziła limit zakupów benzyny do 30 funtów na klienta. Koncern BP poinformował o czasowym zamknięciu niektórych stacji. Problemy z dostępnością paliwa na swych stacjach zgłaszały też firmy Shell i ExxonMobile.


Jak donoszą media, rząd rozważa umożliwienie wjazdu do Wielkiej Brytanii na krótkoterminowych wizach 5 tys. zagranicznych kierowców ciężarówek.

Dzwoniłem właśnie do znajomego w Londynie i potwierdził, że już prawie jak w Mad Maxie się czuje. Ludzie kupują na zapas do czego się da. A co do wiz dla kierowców to mają swój kurła brexit od siedmiu boleści XD

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-brexit/fakty/news-wielka-brytania-kolejki-przed-stacjami-benzynowymi-ogranicze,nId,5504983#crp_state=1
#uk #anglia #brexit #neuropa
lakukaracza - > Z powodu "bezprecedensowego popytu" operująca blisko 350 stacjami sie...

źródło: comment_1632647980M4cChTJUZG32u2EfLpqdWR.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lakukaracza_: mądry z ciebie facet, ale mi tych ludzi naprawdę szkoda. W takim Londynie 60% głosowało za pozostaniem w EU, w innych rejonach było to jeszcze więcej. Brakuje ci empatii chłopie, pożycz trochę od żony.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Ale p---------e, taki ten brexit byl strasznyze od jego samego poczatku wartosc funta rosnieaceny towarowimportowanych w sklepach maleja, bezrobocie praktycznie nie istnieje a pkb rosnie, moze sytuacja z kierowcami troszke zaszkodzi ale juz widoczne plusy niezle to przycmiewaja a uciekajac z tej uni wracaja do technologi militarnych i rozwiazan specjalistycznych, w ciagu paru miesiecy zawarli kontrakty na prawie 3% PKB a negocjowane jest kolejnych sporo na ponad 10%, k---a
  • Odpowiedz
Zobaczymy czy będzie im się ten brexit odbijać przez kolejne lata.


@niochland: Chyba ci co głosowali ze brexitem mogę tego nie dożyć. Krąży żart że jakby zrobili teraz referendum to by nie wyszli, bo spora część brexitowców umarła.
  • Odpowiedz
@niochland zobaczymy czy będzie im się ten brexit odbijać przez kolejne lata. Bardzo mnie to cieszy. Jeszcze firmy powinny w---------ć z Londynu do jakiegoś Amsterdamu czy Frankfurtu i wszyscy zadowoleni

Piękna tolerancja, cieszysz się, że komuś jest źle bo inne poglądy polityczne niż ty. Maskara i potem ktoś chce mi wmówić, że na lewicy jest wszytko w porządku, a nienawiść jest tylko na prawicy.
Zauważ, że to jest początek problemów z
  • Odpowiedz
@Smol_PP: to masz szczęście. u mnie problemy z niektórymi produktami (np. wodą mineralną) są od dawna. owszem, są jakieś tam, ale najczęściej marki własne marketów lub inne budżetowe. po paliwo kolejki są nadal, nie wiem ile stacji jest pozamykanych, bo dziś przejeżdżałem tylko koło jednej, jakieś paliwo mieli, kolejka była, nie taka jak w sobotę czy w niedzielę, ale stali na ulicy. jeszcze co do zaopatrzenia w marketach. bywa dziwnie,
  • Odpowiedz
@kont_u_r: U mnie z dwa miesiące temu były problemy z wodą mineralną (głównie niegazowaną) i się wkuw..m i kupiłem Britę xD Wtedy też zdarzało się, że wielu produktów nie było - puste półki.
Ale teraz się unormowało wszystko i naprawdę rzadko się zdarza żeby czegoś nie było.
Paliwo wszędzie jest. Na BP zrobili ograniczenie na 30 funtów. W sainsburym z 14 czy 16 miejsc do tankowania ograniczyli do chyba 12
  • Odpowiedz