Wpis z mikrobloga

Polscy tzw. "przedsiębiorcy" to najbardziej roszczeniowa grupa w tym kraju.

Pracowników ma wykształcić państwo, za szkolenia zapłacić państwo, infrastrukturę wybudować państwo, na koszty działalności ma dać dotacje państwo, kryzys - ratować ma państwo.

W zamian... nie dają absolutnie nic, nawet pensji, bo pracowników znowu ma zapewnić państwo w postaci stażystów, którym płaci PUP, a nie pracodawca.

Ciągłe "daj, daj, daj" i jeszcze mają czelność pluć na pobierających 500+...

Hurr durr, absolwenci nic nie potrafią po studiach - taaa, bo w tym waszym p0lackim dziadostwie stosujecie jakieś kosmiczne technologie, jaaaasne - na to da się tylko odpowiedzieć jednym wielkim xDDDDD.
Wymóg doświadczenia i długi czas wdrażania pracownika w tych waszych kartonowych firemkach wynika wyłącznie z kompletnego braku organizacji i nieprzygotowanych, niespisanych procedur.

Hurr durr, państwo uciska biednych przedsiębiorców. xDDDDDD. Przecież to od stuleci powtarzana, ta sama propaganda przez różne Lewiatany i ich zachodnie odpowiedniki, także w tym ultra-kapitalistycznym USA, a wy kuce się ciągle na to łapiecie - wielcy "kapitaliści" z was, których cały "kapitał" to gacie na tyłku (a może nawet nie, bo te kupiła wam matka).

#przedsiebiorczosc #polska #podatki #antykapitalizm #januszebiznesu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #pracbaza
throwaway2137 - Polscy tzw. "przedsiębiorcy" to najbardziej roszczeniowa grupa w tym ...

źródło: comment_16326474485WSeTNTMgFLgCDXIcKuh8z.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@throwaway2137 Tak naprawdę największym mącicielem jest państwo. Polski aparat państwowy jest wobec swoich obywateli okupantem, na różnych szczeblach d--------a absurdalne prawa nastręczajac co rusz nowych problemów ludziom z różnych warstw społecznych którzy w konsekwencji stają przeciw sobie bo boją się sprzeciwiać największemu złodziejowi w kraju z największą ilością cyngli
  • Odpowiedz
@throwaway2137: > Hurr durr, absolwenci nic nie potrafią po studiach

I później taki świeżo upieczony absolwent idzie do pracy, najpierw pierwszego liścia w twarz, że te 5 lat nauki każdy ma w dupie, i drugiego liścia kiedy dostanie wynagrodzenie.

Na tą chwilę większość takich osób uczy się albo języków obcych, żeby sp**olić z tego k**dołka, albo języków programowania, żeby
  • Odpowiedz
@Edi93: Czekaj ziomek, ty myślisz, że jak przejdziesz do IT to co? To już nie jest pracownik tylko programista? Może admini mają jakieś lepsze życie nie wiem, albo Ci którzy mieli okazję wdrożyć się jak nie było tyle innych na rynku. Ja teraz neetuje i jednak żałuję że poszedłem na te studia. Pracowałem chwile to mnie w------i raz drugi i się skończyło. Wszystkiego masz się uczyć sam, ktoś wyżej nic
  • Odpowiedz
  • 0
@Rower_de_Niro sporo osób po studiach technicznych nie jest zadowolona ze swoich zarobków i warunków pracy, i zastanawia się nad przebranżowieniem lub robi kroki w tym kierunku.

Praca w normowych godzinach pracy, lepsze wynagrodzenia, mniejsza odpowiedzialność to rzeczy które ich do tego skłaniają.
  • Odpowiedz
@throwaway2137: To oni utrzymują ten kraj i takich bezużytecznych patusów jak rolników czy górników. Wracaj do siebie pod las, pić herbatkę całymi dniami na ławeczce pod domem z różańcem w ręce...
  • Odpowiedz
TO SĄ PIENIĄDZE Z PODATKÓW KTÓRE PŁACĄ WSZYSCY. W TYM PRZEDSIĘBIORCY PŁACĄCY ASTRONOMICZNE SUMY. CO MIESIĄC PŁACIMY NA CHODNIKI, PO KTÓRYCH CHODZISZ, WODĘ, KTÓRĄ MASZ W KRANIE I POLICJE, KTÓRA BĘDZIE CIĘ PAŁOWAĆ RÓWNIEŻ JEST Z PIENIĘDZY, KTÓRE ZAROBILIŚMY. DOKŁADAMY SIĘ DO TEGO K-------U A POTEM CZYTAMY TAKIE SRAKI W NIEDZIELE. TO SĄ MOJE PIENIĄDZE! MOJE K---A ROZUMIESZ? MOJE! Z-------------Y NA TO CAŁE ŻYCIE NIE PO TO ŻEBY JAKIEŚ K---Y JE ROZDAWAŁY
  • Odpowiedz
@throwaway2137: Gościu zrozumiałe jest to ze ludzie maja różne charaktery, miewania co do siebie. Jeżeli zatrudniasz się w jakiejś gowno firmie co gościu żyje pod kreska, jeżdżąc nowym amg to będzie marudził jak to jest zle. Sam ze starymi prowadzimy firmę i jeżeli kogoś zatrudniasz to nie lecisz z nim w klocki ani nie namawiasz za najniższa krajowa do defraudowania pieniądza. Trzeba robić swoje i pracować a nie marudzić i
  • Odpowiedz