Wpis z mikrobloga

Jest jakiś generator słów runicznych? W sensie że wpiszemy jakie mamy runy a pokaże nam co z tego możemy zrobić?
@KaenKania: pogralem troche w zamkniete testy, potem otwarte, a jak mialo premiere to zaczalem Greed Fall i mam wywalone, bo zawsze wysiadaja im serwery na premiere czegokolwiek i zawsze bn zaskoczony, jak polscy drogowcy na opady sniegu zima ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczorra: są jeszcze jakieś fajne, proste słowa runiczne? Coś co by nieco wspomogło na początku rozgrywki? Gram nekromanta na summony jeżeli ma to znaczenie.

P.S warto inwestować w szkieletowego maga? Mam wrażenie, że co build to inne zdanie na ten temat...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
jak wyglada stosunek poziomu trudności do zdobywanego expa jak ustawie sobie player8 na zamkniętym serwerze? Bo zastanawiam się czy warto tak kombinować. I czy wtedy jest tez większa szansa na lepszy drop, czy po prostu wyrzuca więcej tego samego co zazwyczaj?


@BlackWidower: jeśli grasz na bnecie to komenda players x nie działa, ale jeśli grasz na singlu to działa jak najbardziej i bardzo się opłaca jej używać. Przy players 8 dostajesz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poloyabolo: @Kaczorra: zadziałało w lasce, dzięki:)

A mam jeszcze dwa pytania - bo ja nie wiedziałem co wybrać, i wziąłem założyłem postać na online. Przez co za każdym razem mam inną mapę. Czy tymi postaciami z offline można jakoś grać ze znajomymi? I niepotrzebnie zakładałem online bo to tylko lokalizacja save?
Bo niektórzy grają na mnożniku mp (jak rozumiem uruchamiają sobie na singlu trudność jak by było więcej osób) a
@Mikser_wieczorny: jak grasz online to mapa generuje się na nowo za każdym razem gdy zakładasz nową grę.
Z tego co wiem postaciami offline póki co nie da się grać ze znajomymi. W D2 była opcja grania przez TCP/IP, ale w D2R jej nie ma. Może ją kiedyś dorobią, ale nie wiem. Tak więc dobrze zrobiłeś zakładając postać online :). W dodatku możesz grać z innymi ludźmi, robić chociażby baal runy czy