Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darson666: Piszesz jakby w jakiejkolwiek innej sytuacji te opisy miały sens. Tymczasem to zawsze zwykla próba usprawiedliwienia potrzeby atencji i wstawienia swojej wymalowanej mordy lub roznegliżowanego ciała czy wypiętej dupy
@Perkotka:

Piszesz jakby w jakiejkolwiek innej sytuacji te opisy miały sens. Tymczasem to zawsze zwykla próba usprawiedliwienia potrzeby atencji i wstawienia swojej wymalowanej mordy lub roznegliżowanego ciała czy wypiętej dupy


Przecież celem samym w sobie Instagrama jest zbieranie atencji, FB zresztą też xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Novameh: No dobra, ale cele potrzeby atencji też są różne. Ja lubię sobie pooglądać zdjęcia kotków, zdjęcia podróży czy stylizacji pokojów świątecznych czy na halloween. Ktoś kto sie interesuje wykrywaczami metalu chętnie zobaczy co udało sie zebrać komuś doświadczonemu na plaży. Kobiety chcą tylko zakomunikować "ej, patrzcie. Jestem ładna. Ładniejsza niż koleżanki z klasy, ładniejsza niż wasze dziewczyny!" ewentualnie "patrzcie jak sie wczoraj nayebałam jak mnie mój 40 letni sugar dady
@Perkotka:

Ja lubię sobie pooglądać zdjęcia kotków, zdjęcia podróży czy stylizacji pokojów świątecznych czy na halloween. Ktoś kto sie interesuje wykrywaczami metalu chętnie zobaczy co udało sie zebrać komuś doświadczonemu na plaży. Kobiety chcą tylko zakomunikować "ej, patrzcie. Jestem ładna. Ładniejsza niż koleżanki z klasy, ładniejsza niż wasze dziewczyny!" ewentualnie "patrzcie jak sie wczoraj nayebałam jak mnie mój 40 letni sugar dady zabrał na dyskotekę i za wszystko zapłacił. To jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Novameh: myślę, że od dupeczek są inne strony. Jak ja chce sobie pooglądać ludzkie flaki to wchodzę na sadistika, a nie na insta bo takie rzeczy jak seks i przemoc po prostu nie powinny być wplatane w każdy aspekt życia. Zezwierzęcenie. To jest moje zdanie