Wpis z mikrobloga

@Jestem_tu_nowy: Może nie miałem tak źle jak Ty, ale też rzuciłem z dnia na dzień stanowiskiem kierowniczym, by pojechać za granicę i pracować na szeregowym stanowisku i była to najlepsza decyzja mojego życia :D
  • Odpowiedz
  • 14
@Jestem_tu_nowy
O to się dobrze składa, bo właśnie szukamy kierownika do naszego teamu. Nasze wymagania:
- robienie oszczędności
- mobbing
- brak rozwoju
- oszukiwanie na kasie
- branie udziału w nieprzestrzeganiu prawa pracy.
  • Odpowiedz
mobbing, brak rozwoju, oszukiwanie na kasie, branie udziału w nieprzestrzeganiu prawa pracy.


@Jestem_tu_nowy: No to na odchodne jeszcze do pipu ich zgłoś, można to zrobić przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Monke widziałem kontrolę pipu w tej firmie i to była czysta fikcja. Póki ta instytucja nie będzie brała swojej pracy na poważnie to takie januszeksy będą mogły funkcjonować w dalszym ciągu.
  • Odpowiedz
@Jestem_tu_nowy: Ja tylko raz zgłosiłam firmę, byłam przekonana że kontrola będzie fikcyjna, ale zależało mi tylko na tym żeby mi w końcu dali umowę do podpisania żebym ją mogła wypowiedzieć (wszyscy pracowaliśmy miesiącami bez umowy i nam ciągle obiecywali że zaraz będzie), więc uznałam że nawet fikcyjna zapowiedziana kontrola ich zmusi do porządków w papierach.
Zgłosiłam przez internet, kilka dni później info z kadr żebym przyszła podpisać umowę ( ͡
  • Odpowiedz