Wpis z mikrobloga

popraw mnie jeśli się mylę, ale czy nie zarzekali się, że nie jest nic tknięte z mechanizmów?


@RybstonPonte: Nie wiem. Ale z tego co widzę, ludzie też mają większego farta. Chyba, że to jest drop po prostu na najświeższych paczach. Ja w D2 LoR ja w młodości grałem na pewno nie grałem na najnowszych dostepnych paczach.

Więc w sumie powinna się wypowiedzieć osoba, która grała zawsze i najwięcej na najnowszej wersji
@Variv: Nie sądzę by były zwiększone dropy. Te unikaty czy sety, którymi się ludzie chwalą na wykopie nie są takie rzadkie w diablo 2. Specyficzne unikaty czy zestawy już owszem, ale one występują o wiele później na wyższych poziomach trudności. Te unikaty ze skrinów z wykopu to tak naprawdę crapy, które się wyrzuca bardzo szybko.
Nie sądzę by były zwiększone dropy. Te unikaty czy sety, którymi się ludzie chwalą na wykopie nie są takie rzadkie w diablo 2. Specyficzne unikaty czy zestawy już owszem, ale one występują o wiele później na wyższych poziomach trudności. Te unikaty ze skrinów z wykopu to tak naprawdę crapy, które się wyrzuca bardzo szybko.


@Fiktorianin: No jak ja grywałem w D2 to nawet takie crapy mi nie dropiło tak wcześnie.