Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Dzisiaj miałem mieć egzamin praktyczny. Ale jak zwykle coś musiało pójść nie tak... O 15:10 miałem mieć egzamin o 12:25 miałem mieć pociąg do Miasta (mam 30 kilometrów) ale los chciał żeby nie przyjechał i nie przyjechał. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pół godziny czekałem. Nadal go nie było. Postanowiłem poradzić się i zadzwonić popytać czy ktoś z rodziny "przyjaciół" czy ktoś mnie podrzuci.. Już możecie się domyślić że nikt po prostu nikt mnie nie chciał podrzucić. Poczułem się wtedy jak ostatni odpad genetyczny jak totalny ostatni najgorszy śmieć. I nadal się tak czuję... ()
Dzwoniłem do Wordu to mi powiedzieli że nic się nie da zrobić... Ta jasne po prostu mają mnie w dupie 140 złoty przepadło... To miało być 7 podejście... Ja już nie daje rady z tym psychicznie... (,) dosłownie płaczę pisząc to na mikroblogu... I teraz znów czekaj Miesiąc na kolejny egzamin stwierdziłem że się przeniosę do innego Wordu jeden pies czy tu będę czekał miesiąc czy tam będę czekał miesiąc... Jeden chu*. I teraz leże w łóżku w łzach bo jestem totalnie bezsilny... Nie nawidze bezsilności... Nie widzę perspektyw na życie... Życie mi przelatuje przez palce... Bo chłop nie umie egzaminu zdać a i tak się zdarzyło że nawet los tak chciał... Kimkolwiek jesteś... Po prostu mnie dobij... Cała nadzieja na lepsze jutro legła w gruzach.... Mam dość tego wszystkiego... Its Over dla chłopa śmiechu warte... (,)

Jak się "przenieść" do innego Wordu ? #przegryw #depresja #nerwica ##!$%@? #gorzkiezale #prawojazdy
M.....2 - Dzisiaj miałem mieć egzamin praktyczny. Ale jak zwykle coś musiało pójść ni...

źródło: comment_1632489078i1tN32EzSlT5YpqyWz3dnF.jpg

Pobierz
  • 20