Wpis z mikrobloga

Serwus Mirasy!

Dostałem zadanie bojowe od mojej mamy - znalezienie drukarki do 500 zł (ew. stówka w górę). Tytułem wstępu, mama jest nauczycielką i sporo drukuje. Powiedziała, że chciałaby drukarkę laserową. Przyjmuję założenie, że monochromatyczna wystarczy. Wstępnie jako benczmark podrzuciła model HP LaserJet Pro M15a (W2G50A). Nie znam się wybitnie na drukarkach, stąd moje pytanie - czy takie urządzenie jest OK czy może jesteście w stanie polecić coś innego we wspomnianej kategorii cenowej, a lepsze/sensowniejsze/praktyczniejsze, etc.?

#drukarki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kompocki: Do firmy specjalnie ściągaliśmy HP Laser jet P2035 (jakiś ostatni egzemplarz z mediaexperta na zwrotach).

Drukuje tylko na czarno ale jest bardzo wydajna, nie groźne jej wszywki, zakleszczenia papieru i inne duperele. Brak dostępu do internetu to najlepszy firewall na szkodliwe oprogramowanie HP. Dzięki temu twoja drukarka po wyjściu gwarancji nie stwierdzi nagle że przestaje drukować bo masz do wymiany XYZ. Wchodzą wszystkie zamienniki. Drukujemy tak ryzę papieru w
  • Odpowiedz
Brother HL-1210W series Printer / lub coś podobnego Brothera

Będzie mama zadowolona, drukowanie mega tanie - toner na allegro po 30 złotych / 1000 stron.

@kompocki:
  • Odpowiedz
@fasttaker: Ceni sobie możliwość druku podstawowych rzeczy w domu, zanim pokseruje w szkole. Korzysta też przy szkolnej pracy w domu plus klasycznie - do drukowania różnych pierdół potrzebnych to tu to tam.
  • Odpowiedz
@kompocki: Brother będzie tanszy w eksploatacji. Parę groszy na stronie. Kiedyś miał możliwość przedłużenia gwarancji na 3 lata. Normalnie ma 2 lata a hp tylko 1 rok.
  • Odpowiedz