Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@malibu99: np na twitchu, kanał: karla sumoist. Wałki codziennie od 3-4 rano naszego czasu do ok 11. Turniej trwa 2 tygodnie i jest organizowany co 2 miesiące. Jest teraz drugi tydzień. Pierwszy i ostatni dzień turnieju zawsze w niedzielę.
  • Odpowiedz
@plonace_kalosze: szkoda chłopa, może już się nie pozbierać w tym wieku, a patrząc ogólnie na jego sumo przez lata to zasłużył na chociaż jeden puchar. Miał pecha, że szczyt formy mu przypadł w tym samym czasie kiedy Hakuho był jeszcze systematyczny.
  • Odpowiedz
@ZygoteNeverborn: no zepchnął go, co bardzo mi się nie spodobało, ale widać było że natychmiast pożałował swego czynu gdy zobaczył że Papayasu zwija się z bólu. Ja nie odbieram Teru jako buca, on jest po prostu idealnym wg JSA Yokozuną i w ogóle rikishi. Kamienna twarz, żadnych okazywanych emocji i skąpe wypowiedzi przed kamerą. Początki bycia mistrzem nad mistrzami zawsze są trudne, a trema wynikająca z bycia na świeczniku przytłacza
  • Odpowiedz
@ZygoteNeverborn: Niby nie było tak, że pchnął go poza ringiem. Na powtórce widać, że w momencie pchnięcia Takayasu był w środku. Z drugiej strony miał tak niestabilną pozycję, że dużo słabsze pchnięcie też by pewnie Terunofujiemu wystarczyło. Teoretycznie nie można mu nic zarzucić, ale myślę, że spora część zawodników zachowała by się na jego miejscu bezpieczniej.
  • Odpowiedz
natychmiast pożałował swego czynu gdy zobaczył że Papayasu zwija się z bólu. Ja nie odbieram Teru jako buca,


@plonace_kalosze: Żałowanie zakłada pewną refleksję, Teru jej nie wykazuje. Robi to od dawna, robi to tylko przeciw określonym zawodnikom, tym którzy wykazali, że mają na niego sposób i odnosili nad nim zwycięstwa. Nie robi tego kumplom, którzy mu się ewidentnie podkładają, jak np. Icinodzio (skrajny przypadek). Poza tym, skoro Teru ma tak,
ZygoteNeverborn - > natychmiast pożałował swego czynu gdy zobaczył że Papayasu zwija ...

źródło: comment_163241567269RO3545aaXwwTz9Nr7bVJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czokobons: Jedyne co można by na korzyść Teru powiedzieć, to to, że Takajasu potknął się na tałarze, ale on był, że się tak wyrażę "potknięty" zanim Teru przyłożył my rękę do klaty i właśnie to pchnięcie spowodowało, że nie dał rady spaść w miarę czysto poza dohjo.
  • Odpowiedz