Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here
Jak myślicie, jaka jest realna skala zdrad w związkach? Dużo ludzi zdradza?
Boję się zaangażować w jakąś relację z obawy przed zdradą. Nawet ci mężczyźni, którzy nie są jakimiś przystojniakami, mogą przecież zdradzać z dziwkami. Jak to rozpoznać, że ktoś będzie skłonny do zdrady?

#s--s #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614ba5466c22e7000a6398e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UrodzajnaAnia: Ja bym, to bym, gdybym.

Ja bym nie zdradziła nawet jakby partner przestał chcieć seksu.


Jak facet nie chce cię r----ć, to dymasz się jak kłoda. To nie działą tak samo po pobu stronach płci. Nie wiesz, co byś zrobiła gdyby facet cię nie chciał, a ty byś go kochała i miała na tym fundamencie zbudowane całe życie. Czasem związek trwa tyle lat i stworzył tak wiele nierozerwalnych wręcz zależności, że zwykła ekonomia powoduje iż skrajnie nie opłaca się rozstawać z zimną szmatą, która gnije w tym mechanizmie z wygody, ale trzyma finansowymi konsekwencjami faceta za jaja tak, jakby miał przyłożoną lufę do skroni.
  • Odpowiedz
AnalogowyPiżmowół: Kobieta daje s--s w związku, żeby móc spędzać z facetem czas przed telewizorem, żeby wspólnie jeść posiłki, żeby dzielić troski i radości, natomiast facet spędza z nią czas na filmie, dzieli troski i radości żeby dostać s--s. Mężczyźni mają tak wysokie ego na punkcie swojego spełnienia w łóżku, że oczywiście, że zdradzają jak tylko partnerce spadnie libido. Jedyna pewność, że nie zdradzi to mężczyzna aseksualny albo o libido dużo mniejszym
  • Odpowiedz
WykopowaMarzycielka:: Mogę kochać bez odbierania seksu. Faceci to nie małe dzidzie, każdą zależnośc da się usunąć, no i finansowo potrafią być samowystarczalni, bo często zarabiają więcej, jedyne co was trzyma przy lodowatej suce to to, że suka karmi i o niego dba ogolnie w domu, prasuje, pierze, załatwia sprawy.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
PonadgabarytowaDama: G---o wiesz.

Mężczyźni mają tak wysokie ego na punkcie swojego spełnienia w łóżku, że oczywiście, że zdradzają jak tylko partnerce spadnie libido.


Jak będziesz kiedyś w ciąży i będziesz miała w wymionach nadmiar pokarmu, to choćby cię nie wiem jak n----------y c--e, nie ściągaj go, ale daj je ugniatać swojemu mężowi, bo on będzie z ciebie kpił, drwił i cię poniżał, że jesteś tak c-----a, że bolą cię c--e od mleka, jak jakieś niewyżyte zwierzę i się tłumaczysz gdy on chce tylko pognieść, a ty zaraz tylko o jednym.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mysle ze te okolice 40% możę być bliskie prawdy - ale to moja subiektywna opinia

tylko moze to byc tez tak ze zyjesz z kims 5 lat i dopiero po 5 latach coś odwinie albo moze by tak ze ktos notorycznie odwala albo też jest zasze wierny, nie ma reguły.
  • Odpowiedz