Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W naszym kraju jak się ma 26 lat to zagadywanie 18 letnich dziewczyn to mit. Dla mnie to trochę dziwne. Jeżdżę trochę po Europie. Takie Ukrainki, Białorusinki czy nawet Czeszki w tym samym wieku jeśli im się spodobasz to jakoś chętnie z takim 26 latkiem się poznają i im taka różnica wiekowa nie przeszkadza. Czy my jako naród naprawdę jesteśmy już tak podobni do zachodu, amerykanów i panuje już taka mocna feminizacja, gdzie panuje silne przekonanie że dziewczyna ma się zadawać tylko z kolesiami w okolicach swojego wieku lub ewentualnie z maksymalnie 3-4 lata starszymi? #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614b7e396c22e7000a6398c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam 26 lat, w styczniu 27, jestem prawie rok z dziewczyną która skończyła w tym roku 19stke, wcześniej też miałem młodsze, myślę że to kwestia tego co sobą reprezentujesz i jakie osoby spotykasz i nie ma w tym jakiegoś drugiego dna tak jak opisujesz. Byle nie być zdziadziałym, "poważnym" boomerem i nie będziesz odpychał małolat
AluminiowyZiomek: Nie poddawaj się, trzeba szukać wśród małolatek, w końcu znajdziesz taką, której się spodobasz, jeśli jesteś atrakcyjny. Małolatki są najlepsze, ty nie jesteś jeszcze stary, więc czemu miałbyś odpuszczać i już pokornie się godzić z tym, by być tylko z kobietami po szczycie atrakcyjności i uroku?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@elena-mary: xd a jak miałaś 18 lat i zagadał do Ciebie 26 latek młodo wyglądający i dosyć przystojny to też raczej olewałaś takiego ? Mi się wydaję ,że ludzi bardziej przyciąga do siebie to czy sobie wzajemnie się podobają i dogadują i wtedy wiek raczej schodzi na dalszy plan.
@kasirra: raczej szukam osób na podobnym etapie życia. Jak miałam 18 lat to lubiłam spędzać całe dnie ze znajomymi, chodzić na ogniska i tańce. Facet koło 30 powinien jednak być poważniejszy i szukać stabilizacji a nie niegać z małolatami. W poźniejszym wieku ta różnica się zaciera ale i tak bym nie chciał starszego niż 5 lat faceta. Żyjecie krócej więc najlepiej to by było brać sobie nawet młodszego.