Wpis z mikrobloga

Jak mam na przykład niższą rangę w jakieś grze np. CS:GO czy LOL i kupię sobie konto z najwyższą dywizją to jest do wg. Was dobry pomysł na naukę? Powiedzmy pogram sobie na global elite, będę miał słabe staty, ale jak wrócę potem na konto gdzie mam golda, to na swoim poziomie będę bardziej ogarnięty. Co o tym sądzicie?

#csgo #leagueoflegends #gry
  • 18
@Roksanos: Myślę, że to zależy od tego jak bardzo poziom twoich przeciwników będzie wyższy od twojego prawdziwego poziomu.

Wiadomo, że granie z TROCHĘ lepszymi ludźmi od siebie jest najlepszym sposobem na budowanie skilla. Natomiast tak jak ci mireczki wyżej piszą - jak przesadzisz i się od razu rzucisz w mecze z GE to po prostu będziesz padać jak mucha nie wiedząc co się dzieje. Gówno się nauczysz, #!$%@? mnóstwo osób, a
@Roksanos: oni są w wyższej dywizji, bo byli lepsi od tych na dole, a nie dlatego, że system ich tam wrzucił ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupowanie kont działa tylko jak gość z diaxa czy z chall nie chce od nowa lvlować acc (postacie itd) bo dostał bana/zmienia server
za to co chcesz zrobić grozi banicja konta i tak jak już pisali srogi wpyerdol na linii, a na
@Roksanos: Z okregowki po dwóch latach treningów z Barcelona nie wejdziesz na poziom Barcelony tylko na Polska 1 Ligę/Ekstraklasę. Gdyby to było takie łatwe, to byśmy mieli 300 klubów na poziomie Barcelony. Wyobraź sobie ilu zawodników opuszcza ten klub spędzając w nim więcej niż 2 lata a na koniec nie osiągają niczego. Nie no, genialna logika xdd
No, ale powiedzmy, że ktoś gra w piłkę nożną w okręgówce, ale potem potrenowałby z Barceloną 2 lata i wrócił do swojego klubu w okręgówce, to na pewno by się czegoś nauczył i byłby lepszy.


@Roksanos: Nie. By się czegoś nauczyć, to przepaść nie może być zbyt duża. Nauczyłby się gdyby grał z C klasą, a nie Barceloną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roksanos: jak o jedną rangę wyżej to jeszcze ma jakiś sens, ale jeszcze wyżej to już będziesz dostawał oklep w każdej grze i niczego się nie nauczysz