Wpis z mikrobloga

@Lipathor: ty masz jakieś fiksacje na temat jakoby zaorania. Dorośnij. Ja tam nic takiego nie zauważyłem, ale spoko. XD Nie napisałeś nic godnego uwagi, jedynie o potrzebie ograniczenia tzw. wolności słowa.

No ale do rzeczy. Ja często robię takie krótkie wrzutki. Powinieneś o tym wiedzieć. Chwilę podyskutuję, później robię kopię wpisu i do kosza. Dziś były dwa takie wpisy. Odblokowałem możliwość pisania ludziom z mojej czarnej w tamtym wątku, by mogli
źródło: comment_1632307996H48rAorEfIIzZCoqAxBiMM.jpg
Odnoszę wrażenie, że wy brandzlujecie się do mojej czarnej listy tylko po to, żeby móc sobie wzajemnie plusować wpisy. O nic więcej chodzić nie może.


@L3stko: a może beka z hipokryzji 'wolnościowca'? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

CC: @Wedam bo też zostałeś ocenzurowany
@Lipathor: już ci pisałem, wolność nie polega na tym, że mam komuś pozwalać załatwiać potrzeby fizjologiczne na środku salonu w moim domu i nic z tym nie robić. ¯\_(ツ)_/¯
moją wypowiedź usunąłeś


@Lipathor: jako zwolennik ograniczania wolności słowa nie powinieneś mieć przecież z tym żadnego problemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo widzisz, moje dzieci uczę przez przykłady i eksperymenty naukowe. Uważam, że to ciekawsze niż nudne wykładanie teorii. Chciałem żebyś zobaczył że ograniczanie wolności słowa nie jest wcale fajne. ( )
ja nie mam z tym problemu.


@Lipathor: jak widać masz, bo piszesz to już drugi raz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam z tego setny ubaw.


Taki ubaw, że aż zrobiłeś oddzielny wpis. ( )