Wpis z mikrobloga

@nairoht: Chcą dużo zarabiać za 2x mniej pracy niż zwykły pracownik na etacie. Fajne jest mieć pensje wyższą niż szary człowieczek mając do przepracowania połowę tego co on, do tego ferie i wakacje.
Coś Ci nie pykło :)
  • Odpowiedz
@deafpool: co w tym dziwnego że chcą zarabiać więcej niż zwykły "robol", to co jak jakiś specjalista bierze tyle tygodniówki co ty miesięcznie to jest unfair bo on za twoją kasę pracuje 40h, a ty 160? xD
  • Odpowiedz
@deafpool: żaden nauczyciel nie pracuje 18 h tygodniowo, tylko tyle spędza w szkole. A pracuje się znacznie więcej, szczególnie jako nowy. Sama miałam kiedyś propozycje pracy w szkole prywatnej, ale miałam tam siedzieć bez sensu x godzin i w szkole przygotowywać materiały, zamiast w domu, więc stwierdziłam, że mam to gdzieś xD Jak robisz super kreatywne lekcje, to to może na prawdę zajmować długie godziny. Oczywiście większość nauczycieli tego nie robi,
  • Odpowiedz
@deafpool: Musisz wyłączyć te pisowskie media. Normalnie jak się pojawia perspektywa dodatkowych godzin to nauczyciele to biorą jak leci. Ja np. chciałam sprawdzać matury, jestem magistrem, nie jestem nauczycielem i nie mogę. Bo nauczyciele rzucają się na 2 dni z życia wyjęte, żeby zarobić nie wiem dokładnie ile, ale pewnie coś koło 1000 zł.
  • Odpowiedz