Wpis z mikrobloga

  • 26
Przymusowa integracja w pracy, żeby na siłę pokazać jak jest fajnie. Kiero nie chce słyszeć o odmowie. Nie po to firma płaci za integrację żeby nie iść! Teraz moje pytanie do Was... Jaki powód podać że niestety ubolewam ale nie będę obecny? Tylko takie realne pls ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#praca #pracbaza #it #integracja #pracujzwykopem
  • 67
  • Odpowiedz
@jtomek1: A potem tacy jak ty płaczą tu na różnych tagach że nie mają z kim w pracy pogadać, że gardzą współpracownikami i że w ogóle to nie mają znajomych. Ciekawe jak to możliwe?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@enzojabol

@jtomek1: A potem tacy jak ty płaczą tu na różnych tagach że nie mają z kim w pracy pogadać, że gardzą współpracownikami i że w ogóle to nie mają znajomych. Ciekawe jak to możliwe?


Nie zesraj się ziom, mieć średnio co 7 dni integrację nie jest dobrym pomysłem. Nawet dla najbardziej towarzyskiej osoby takiej jak Ty podejrzewam.
  • Odpowiedz
@jtomek1: skoro to u ciebie nagminne i czujesz presję/przymus, to mam świetny pomysł - weź z tydzień lub dwa zwolnienia lekarskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę że lekarz zrozumie że dostałeś jebla w takiej robocie i chętnie wystawi papier ( )
  • Odpowiedz
@jtomek1: Może kiero ma w obowiązku organizowanie tych integracji i jest rozliczany za "rozwijanie umiejętności miękkich" u pracowników więc ciśnie? Bo jeśli tak jest to będziesz mu robił pod górkę w robocie, a to może nie być przez niego dobrze widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba będzie jakiś kompromis zawrzeć ewentualnie mieć to w dupie i nie chodzić na żadne integracje.
  • Odpowiedz
@jtomek1: słabo to kiero komunikuje jeżeli „nie chce słyszeć o odmowie”. Ale rozumiem jego motywacje - chce żeby zespół się zintegrował, polubił, wtedy lepiej znają swoje cechy przy współpracy, a tez łatwiej znieść nadgodziny w dobrym towarzystwie i też są lojalniejsi.
Wiec będzie gadał i namawiał. Ale Ty nic nie musisz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dobra, dziękuję wszystkim za udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomysł już się znalazł, wykonam go dzień przed integracja. Dzięki za gównoburze xd
  • Odpowiedz
@jtomek1: na integracje w dni wolne od pracy nigdy bym nie pojechał. Na szczęście moje szefostwo jest rozumne i ostatnio zorganizowało integracje znaczy się szkolenie dwudniowe w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: Ale rozumiesz, że ktoś może chcieć mieć zgrany zespół w pracy? To jest prawo pracodawcy. Nie mówię, że tak ma być wszędzie - to zależy od firmy. Jeśli taka polityka firmy ci nie odpowiada to nie idziesz do takiej firmy i tyle.

Oczekiwanie że będziesz wyalienowany ze struktury jest niedorzeczne.
  • Odpowiedz
Ziom ile Ty masz lat, że musisz sobie wymyślać jakieś fake usprawiedliwienia żeby nie iść na integrację?

Mówisz kulturalnie "Dziękuję za zaproszenie, ale nie mogę tego dnia przyjść" i po temacie, a jeśli to jest taki duży problem to poćwicz trochę asertywność.
  • Odpowiedz