Wpis z mikrobloga

  • 26
Przymusowa integracja w pracy, żeby na siłę pokazać jak jest fajnie. Kiero nie chce słyszeć o odmowie. Nie po to firma płaci za integrację żeby nie iść! Teraz moje pytanie do Was... Jaki powód podać że niestety ubolewam ale nie będę obecny? Tylko takie realne pls ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#praca #pracbaza #it #integracja #pracujzwykopem
  • 67
  • Odpowiedz
@jtomek1: za pozno dali znac, masz juz wtedy umowione woskowanie odbytu, a nie jest latwo o termin w czasie pandemi. ponadto nie chcesz sie jakims gownem na wyjezdzie zarazic. ostatnio rzerzaczka trzymala ponad pol roku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@jtomek1:

Kiero nie chce słyszeć o odmowie.


Jak zechce Cię wyruchać to też dupy nadstawisz, bo nie będzie chciał słyszeć o odmowie?
Nikomu się nie musisz tłumaczyć co robisz w wolnym czasie i tym bardziej nie musisz swojego wolnego czasu spędzać jak ktoś chce.
Polecam zrobić tak kilka razy i się nie tłumaczyć, później człowiek przestaje się w ogóle takim bzdurami przejmować.
  • Odpowiedz
Kiero nie chce słyszeć o odmowie


@jtomek1: Ja też wiele rzeczy nie chcę a i tak się dzieją ¯\_(ツ)_/¯

Nie idziesz bo masz ważne sprawy prywatne w tym czasie. Na pytania jakie odpowiadasz "prywatne", na inne namowy "przykro mi, nie ma takiej możliwości". Twój czas prywatny to czas prywatny, nie musisz się tłumaczyć.
  • Odpowiedz