Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zielony88: każdy wygląda jak wygląda. Nędzarza robi z ciebie próba ukrycia tego bo to pokazuje, że się nie akceptujesz, jesteś słaby i dążysz do spełnienia wizerunku wykreowanego przez resztę społeczeństwa. Prosisz o akceptacje. Przynajmniej tak to widzę i nie walczę z potężnymi zakolami. Patrzę na ludzi przez pryzmat jacy są a nie jak wyglądaj i pewnie dlatego nie zależy mi na wyglądzie i przypodobaniu się innym na tym gruncie. Dla mnie
@plaskibezuh: masz rację ale jako kogo naturalne łysienie cię określa? Jak to postrzegasz? W oczach społeczeństwa stajesz się bandytą? Uważasz i akceptujesz, modyfikacje ciał z powodu czysto wizerunkowych za godne, moralne, mądre posunięcie? A co z tymi którzy od ciebie wymagają swoim wzrokiem, wymownym milczeniem "ładnej zmiany" grożąc odtrąceniem z tak błahego powodu w przypadku niespełnienia warunku? Takie podejście może tłumaczyć wyłącznie seksualna ocena potencjalnego partnera bo geny muszą się zgadzać
@plaskibezuh: no to pisze do ciebie praktyk. Wszystko zależy od tego w co sam wierzysz bo to będzie miało zasadniczy wpływ na to jak ocenisz reakcje innych. Nikt cię nie upokorzy dając do zrozumienia, że jesteś brzydki jeśli sam wyglądu nie utożsamiasz z wartością określającą człowieka, jeśli wygląd naturalny jest parametrem nie istotnym to czyjeś uwagi cię nie zrażą bo będą nie istotne a sam sklasyfikujesz kogoś takiego jako jako osobę
@zielony88: Człowieku, błagam... Skąd ty wytrzasnąłeś tą swoją magiczna recepturę? Ogólnie ziołolecznictwo nie jest głupim pomysłem jeśli leczy się drobne przeziębienia, ale jeżeli myślisz że przepis na przyprawę do laysów oven baked sprawi że ci się czacha futrem pokryje... Ty weź może odrazu poszukaj przepisu na kamień filozoficzny, co się będziesz ograniczał?

A tak na poważnie. Nie chcę z ciebie szydzić i być niemiły, bo domyślam się że brak włosów jest
@zielony88 Trzymam kciuki, że niedługo wyjdą jakieś baby hairy, ale jeśli nie, to na łyso też będzie gitara. Głowa do góry ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
PS Pamiętaj o peelingu skóry głowy i o masażach. Polecam też pójść do dermatologa ustalić czy wszystko jest w porządku.