Wpis z mikrobloga

  • 982
Przemysław S. aka @szakur #!$%@? mnie na 110zł. Dostał kasę i nie wysłał gierki. Na dodatek skłamał, że jest w szpitalu. Obrzydliwy typ. Sprzedał się za tak małą kwotę jak robak jakim jest. Pluje na niego u zgłaszam sprawę na policję.

#gry #ps5 #xbox #ps4 #wykop
  • 57
  • Odpowiedz
A no chyba, że usługa przesyłki przez olx. Napisałeś by zrobił ogłoszenie a samo w sobie to nic by nie dało: D
  • Odpowiedz
@PLPL: nie wiem co w takiej sytuacji, bo takiej nie mialem, olx ma cos podobnego jak allegro, co jak na allegro ktos sklamie ze nie dostal?
  • Odpowiedz
Typo co wysyłkę obskakuje #!$%@? a wy go jeszcze męczycie :D to najlepszy scam jaki dotychczas widziałem z takich mini pato scamow, scam auto #!$%@?
  • Odpowiedz
@camos: to tak nie działa. ktoś już tu opisywał, że kupił Ghost of Tsushima, a sprzedawca wysłał mu Destiny bodajże o zerowej wartości. Co na to OLX? A no nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisali, że skoro towar dostał, to dostał, a że tam było gówno, to nieważne :) polecili skierować sprawę do sądu/na policję i tyle, a tamten sprzedawca jeszcze wyzywał kupującego :)
  • Odpowiedz
@w00nski: czytałem to, nie wiem czy spór na allegro lepiej działa, pewnie tak, ale no tutaj jest ciezka sprawa, bo gnoj wyslal inna gre, a nie np cegle xD
  • Odpowiedz
Dosyć problematyczny gostek. Kiedyś w rodzinie na spotify też była krzywa akcja i bylo więcej "poszkodowanych", zapłacone z góry na rok a po 3msc brak premium. Zwrócił mi te pare zł ale ile wykrętów i zapewnień było przez 2tyg...
  • Odpowiedz
to najlepszy scam jaki dotychczas widziałem


@Silvanesti: Tak? To zobacz na tag #bezdomnyrekin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

podziwiam, ze macie na tyle ufnosci, ze totalnemu randomowi na wykopie przesylacie pieniadze xD


@camos: Zależy jak trafisz. Na wykopie kupowałem kilka rzeczy i zawsze płatność z góry, tak samo jak na olx przed dodaniem wysyłki wszystkim z góry wysyłałem hajs i było ok.
  • Odpowiedz
@camos: nie działa, wiem z autopsji. kupowałem drona używkę. miał być stan igła. okazało się, że baterie spuchnięte (3 sztuki), a każda o wartości około 300zł. zrobiłem spór ziomkowi, ten oczywiście stwierdził, że to przy mnie spuchły (taa, po jednym dniu od otrzymania baterie spuchły xD), a allegro stwierdziło, że oni nie mogą wyegzekwować od sprzedawcy, by uznał moją reklamację i to tak naprawdę w jego gestii leży, czy przyjmei zwrot,
  • Odpowiedz
@camos ja po niecałym roku od sprzedaży tel na olx dalej odczuwam taki niepokój, na myśl o tym że jakiś gość poprosił mnie o rezerwacje telefonu, poprosił o numer konta i tak po prostu wysłał mi 500zł xd jak można być tak ufnym/naiwnym nie potrafię zrozumieć do dziś
  • Odpowiedz