Wpis z mikrobloga

@JackThrash: dzisiaj różnie z widocznością, większość trasy Czerwonych Wierchow w chmurze, czasem na 5 minut odpuszczała i mozna bylo szybko fotki robic :D od Kopy Kondrackiej troszkę w dół jak zszedłem to ladny widok byl, a pozniej widzialem jak ladnie Wierchy sie odsłoniły, więc godzinę pozniej idąc miałbym tez widoczki tam. Ale mimo wszystko bardzo zadowolony jestem, bo mam super zdjecia jak szron pomalował wszystko dookoła
@JoMaHaa mordo jadę w czw w Taterki, powiedz mi proszę na jakie warunki się przyszykować? Ja to bardziej Bieszczadowy jestem, a w Tatry drugi raz w życiu jadę :D nie wiem kurna, raczki tam już potrzebne? Jakie są temperatury na szlakach?
@JoMaHaa: jak wchodziłem z ziomkami od Kir na Wierchy to podczas etapu "leśnego" towarzyszyła nam ulewa. Jak wyszliśmy z lasu to zaczęło się robić mroźno i wietrznie, a na ok 2000 zaczęło pizgać wilgotną mżawką, cały czas w chmurach, wiatr zacinający i rozbijający się o zbocza. Dopiero jak zaliczyliśmy Wierchy i doszliśmy do niebieskiego na Giewont to się uspokoiło. Przemakaliśmy i marzliśmy co 5 minut, ale też jestem zadowolony, gdyż to
@slabyslabek: oj to zalezy jak wysoko chcesz isc :)
Ogolnie do 1600 m n.p.m jest luz, powyzej zaczyna sie wiatr, zimny i przeszywający, a czasem mocno porywisty, im wyzej tym bardziej daje sie we znaki, moze byc tez oblodzenie szlaku, dzisiaj mialem dosyc konkretne w drodze ba Ciemniak. Raki imo teraz sa nieprzydatne, nie ma w co ich wbić, sam chodzilem bez i jest ok.
Ogolnie cieple ciuchy, polarki, dobra bielizna,
@JoMaHaa: Pięknie. Właśnie też jestem w Zakopanym, dzisiaj na pierwszy dzień rozgrzewka D5SP -> Morskie Oko (przez Świstową Kopę) + Czarny Staw. Na tej wysokości było zupełnie sucho i właśnie zastanawiałem się jak to wygląda tam wyżej, gdzie biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raki pewnie bezużyteczne, a krótkie raczki? Kiedyś takie założyłem w niższych górach na szlaku, gdzie była kasza lodowa między kamieniami i było git.