Wpis z mikrobloga

Jeśli po spotkaniu z dziewczyną z #tinder, ta przestala sie odzywać. Jeśli pytaliście potem co bylo nie tak, czy co jej nie spasowalo, to dostawaliście odpowiedź?

Ja ostatnio spotkalem sie z dziewczyną z ktorą dobrze mi sie pisalo na fb, zwierzala mi sie zroznych rzeczy itp. Na zywo byloi troche gorzej, ale wydaje mi sie ze tragedii nie bylo, w sumie jakois tak wyszlo ze tez nie mielismy za wiele czasu zeby posiedziec, moze z czasem byloby lepiej

W kazdym razie wczoraj cos zagadalem do niej na fb ale nie odpisala. Dzisiaj napisalem ze widze, ze jednak mnei nie polubila i czy moglaby napisac co bylo nie tak (zalezalo mi na odpowiedzi , bo wczesniej wydawalo mis ie ze sie lubilismy. Moze to jakies glupie drobnostki o ktore powinienem bardzije zadbać. A jak morda to przynajmniej bym wiedzial ze nie mialem na to wpływu) ale tez nie odpisuje mimo ze odczytala. Nie wiem czy ejszcze cos napisac czy juz tyle. Ogolnie mi jej szkoda bo nie dosc ze byla ladna, to wydawala sie fajna z charakteru. Uroda z wyższej polki, ale wysylalem jej nawet selfiaki, bo mnie prosila na fb(nie mam tam zdjęć) wiec nawet jesli na tinderze byc moze wygladalem nieco inaczej to chyba po tych selfiakach juz nie powinna miec wątpliwości
Jej zlewczej reakcji sie nie spodziewalem, bo jak sama nieraz powtarzala i co tez bylo widać po tym co mowila - jest wrazliwa, myslalem ze tez empatyczna, ale jednak mnie olała bez słowa

#podrywajzwykopem
  • 25
  • Odpowiedz
@lastro: ale co chcesz poprawiać, jak tutaj chodziło tylko i wyłącznie o mordę. jej nie zmienisz i pogódź sie z tym, że będzie więcej takich koszy xD
  • Odpowiedz