Wpis z mikrobloga

Jeśli po spotkaniu z dziewczyną z #tinder, ta przestala sie odzywać. Jeśli pytaliście potem co bylo nie tak, czy co jej nie spasowalo, to dostawaliście odpowiedź?

Ja ostatnio spotkalem sie z dziewczyną z ktorą dobrze mi sie pisalo na fb, zwierzala mi sie zroznych rzeczy itp. Na zywo byloi troche gorzej, ale wydaje mi sie ze tragedii nie bylo, w sumie jakois tak wyszlo ze tez nie mielismy za wiele czasu zeby posiedziec, moze z czasem byloby lepiej

W kazdym razie wczoraj cos zagadalem do niej na fb ale nie odpisala. Dzisiaj napisalem ze widze, ze jednak mnei nie polubila i czy moglaby napisac co bylo nie tak (zalezalo mi na odpowiedzi , bo wczesniej wydawalo mis ie ze sie lubilismy. Moze to jakies glupie drobnostki o ktore powinienem bardzije zadbać. A jak morda to przynajmniej bym wiedzial ze nie mialem na to wpływu) ale tez nie odpisuje mimo ze odczytala. Nie wiem czy ejszcze cos napisac czy juz tyle. Ogolnie mi jej szkoda bo nie dosc ze byla ladna, to wydawala sie fajna z charakteru. Uroda z wyższej polki, ale wysylalem jej nawet selfiaki, bo mnie prosila na fb(nie mam tam zdjęć) wiec nawet jesli na tinderze byc moze wygladalem nieco inaczej to chyba po tych selfiakach juz nie powinna miec wątpliwości
Jej zlewczej reakcji sie nie spodziewalem, bo jak sama nieraz powtarzala i co tez bylo widać po tym co mowila - jest wrazliwa, myslalem ze tez empatyczna, ale jednak mnie olała bez słowa

#podrywajzwykopem
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@lastro: Mireczku za bardzo gdybasz, za dużo myślisz, za bardzo się starasz i za dużo oczekujesz.

Rozumiem że bardzo chcesz być lepszy i to dobrze!! Tylko w relacjach międzyludzkich (niezależnie czy matrymonialnych czy nie) musisz oczekiwać niewiele, dając tyle ile akurat chcesz dać w tym momencie. Skup się bardziej na sobie.
  • Odpowiedz
@lastro: Znalazła lepszego, pana Chada, a Ciebie ghostuje, ponieważ gadzi mózg właśnie tak działa. Koleżankom właśnie pisze i mówi, że ten biedny Bartuś do niej pisze teraz i co ma zrobić. Koleżanka na to, no jak to co, olej go i skup się na tym jakie majtki założysz na spotkanie z Chadem.
  • Odpowiedz
@lastro: Przestań się trudzić i marnować swój czas na myślenie o tym co zrobiłeś źle. Nie zaiskrzyło i tyle, skoro laska nie odpisuje to zwyczajnie nie chce mieć z tobą kontaktu.
Empatia i wrażliwość? Pozory zawsze mylą.
  • Odpowiedz
A co ma ci napisać? Że jesteś #!$%@? i nudny? XD nikt nie chce być tym złym i obrażać. Woli nie odpisać żebyś sam się domyślił. Wyluzuj i przyjmij to na klatę, olej ją też i znajdz kogoś kto cię doceni a nie zlewa, bo po co Ci ktoś kto cię nie chce.


@Sky-rusher: Ale mzoe jakby mi cos napisala, to bym wiedział, co zrobilem źle i mogloby mi to pomoc
  • Odpowiedz
@lastro: Przestań do niej pisać i zapomnij w tym momencie, bo już i tak wystarczająco się wygłupiłeś. Jak ci dupa nie odpowiada to NIGDY ale to NIGDY nie leć double textem. Jakie to znaczenie z jakiego powodu cię olała? Olała cię i tyle, odpuść i szukaj następnej.

"Jej zlewczej reakcji sie nie spodziewalem, bo jak sama nieraz powtarzala i co tez bylo widać po tym co mowila - jest wrazliwa, myslalem
  • Odpowiedz
@lastro:

Dzisiaj napisalem ze widze, ze jednak mnei nie polubila i czy moglaby napisac co bylo nie tak

Nigdy nie zadawaj kobiecie takiego pytania. Nigdy. W najgorszym razie nie dostaniesz odpowiedzi w ogóle i będziesz siedział bezsensownie kminiąc jak Ty teraz, w najlepszym dostaniesz wymijającą, ugrzecznioną odpowiedź. A to wszystko pomijając, że lwia część kobiet nie będzie nawet wiedziała, dlaczego stało się jak się stało. A ich mózg zdąży to zracjonalizować
  • Odpowiedz
@lastro: 1.dziewczyny często działają na zasadzie "domyśl się" 2.to bardzo źle, że tak natarczywie prosisz ją o kontakt. Robisz z siebie potrzebującego. 3. Dopytywanie się "co było z tobą nie tak?" jest żałosne jakby twoja osoba była na jakimś konkursie tańca. 4. Za szybko się przywiązujesz do kogoś kogo w zasadzie nie znasz.
  • Odpowiedz
bardzo źle, że tak natarczywie prosisz ją o kontakt. Robisz z siebie potrzebującego


@awitampanstwa: Uznalem ze i tak nie mam nic do stracania, bo jakbym nie napisal to dalej bym nie wiedzial a zalezalo mi zeby wiedziec co jej nie spasowalo

Dopytywanie się "co było z tobą nie tak?" jest żałosne jakby twoja osoba była na jakimś konkursie tańca


Nie uzylem słowa "ze mną", wiec moze odbior jest troche inny. Ogolnie
  • Odpowiedz
Nigdy nie zadawaj kobiecie takiego pytania. Nigdy. W najgorszym razie nie dostaniesz odpowiedzi w ogóle i będziesz siedział bezsensownie kminiąc jak Ty teraz, w najlepszym dostaniesz wymijającą, ugrzecznioną odpowiedź. A to wszystko pomijając, że lwia część kobiet nie będzie nawet wiedziała, dlaczego stało się jak się stało. A ich mózg zdąży to zracjonalizować na 20 sposobów.


@Dutch: Ja uznalem ze jak nie zadam to nie dostane odpoweidzi na pewno, wiec nie
  • Odpowiedz
@lastro:

Ja uznalem ze jak nie zadam to nie dostane odpoweidzi na pewno, wiec nie mam nic do stracenia.

Ma to sens logiczny, ale mówię - odpowiedź byłaby w 100% bezwartościowa. A potencjalnie szkodliwa, bo napisałaby np. "byłeś dla mnie za dobry" albo "miałeś zielony sweter". I teraz Ty będziesz siedział tygodniami i zastanawiał się, dlaczego bycie zadobrym to minus, albo dlaczego Ci nie wychodzi skoro jesteś zadobry (zamiast popracować nad
  • Odpowiedz
Nie byłoby tej szansy. Po prostu - nie pykło. Z drugiej strony, nie czarujmy się, pisząc to liczyłeś nie tylko na "analityczną" odpowiedź, ale też na odświeżenie kontaktu i "może jednak wyjdzie". Nie idź tą drogą przyjacielu :)


@Dutch: Nie no mi naprawde zalezalo na tym zeby sie dowiedzieć. A juz po wczesniejszej wiadomosci na ktorą mi nie odpisala wiedzialem ze nic z teog raczje nie bedzie. Moze to byly wlasnie
  • Odpowiedz
@lastro: oj byku, ja sam mam na tym tle sporo wtop za sobą i raczej mniej mi wychodzi niż więcej, ale nie rób sobie tego, zapomnij i nie analizuj tyle. co, pierścionek już wybierałeś? #!$%@? to jaka jest (a raczej jaka się wydawała), stań na nogi i pisz do kolejnej żeby się ustawić na weekend. weź sobie to co @Dutch pisze do serca, bo ma rację, aż sam sobie poscreenowałem, żeby
  • Odpowiedz
(a raczej jaka się wydawała), stań na nogi i pisz do kolejnej żeby się ustawić na weekend. weź sobie to co


@casteljaloux: ja nie mam wlasnie az tak duzo fajnych par zeby sobie przebierać. Jak czasem trafi sie cos fajniejszeog to czesto nie odpisują. Ta byla tak z 8 albo 8,5/10 z twarzy i z charakteru tez sie wydawala fajna, wiec tym bardziej szkoda. Do tego mieszkam w malej miejscowosci wiec
  • Odpowiedz
@kosa1410: polać mireczkowi, dobrze mówi

Jest takie powiedzenie, że wymagaj więcej od siebie niż od innych. Odkąd nie mam już naście lat przekonałem się, że powinno brzmieć wymagaj więcej od siebie (dla siebie) a nie od innych. Bo @lastro szkoda nawet Twoich nerwów i przypuszczeń. Przemyśl dla siebie co i jak i olej te osobę, jest taka sama jak większość
  • Odpowiedz