Wpis z mikrobloga

@Brodeon: a teraz popatrzmy sobie na ciebie i pośmiejmy się szyderczo bo jak widać nie masz pojęcia, że gigantyczna większość mieszkańców województw na tzw. ziemiach odzyskanych to potomkowie przesiedleńców ze wschodu, dla dziadków których Białystok to był zachód kraju. Elo.
a jak wyjaśnisz aktualną sraczkę pisiorów? Konferencje dzbana jakiego etc? Zobacz ile tego wyszło tylko w ciągu ostatnich 3 dni


ano tak, jak można się krzywić na jawną niesprawiedliwość, przecież skoro chcemy być w UE to nie wolno nawet wzroku podnieść żeby Pani Unia się na nas czasem nie pogniewała. Istnieją tylko dwie drogi: twardy Polexit, albo branie na klatę wszystkiego co zaserwuje nam Najjaśniejsza Bruksela. Nie istnieje nic pomiędzy!!!11

@diogene:
@Metzger3: owszem, mój pradziad był właścicielem wioski pod Lwowem nazwanej od naszego nazwiska. Mamy też swój herb choć dzielony z 900 innymi nazwiskami ( ͡º ͜ʖ͡º). (no i mi on nie przysługuje bo już dziadek nie korzystał)
@Metzger3: byłeś bardzo zainteresowany moimi korzeniami to ci je powiedziałem ¯\_(ツ)_/¯

wg mnie one nic nie zmieniają, bo zarówno ja jak i moi rodzice urodzili się we Wrocławiu.

Ja nie chcę oddawać ziemi, ja chcę uratować połowę przed pisowcami.
co jest w tym niesprawiedliwego? Kto działa niezgodnie z prawem?


zdania są podzielone, jak to zwykle z prawem bywa ¯\_(ツ)_/¯

Tobie to jednak nie przeszkadza bo bardziej nienawidzisz pis niż kochasz własny kraj i właśnie to jest sort, który wzbudzać może tylko obrzydzenie. Bo nie trzeba być wybitnie inteligentnym by wiedzieć, że taka postawa prędzej niż później obróci się przeciwko tobie.

@diogene: