Wpis z mikrobloga

@kryptonim_putas:

Wyobraź sobie wyjrzałem - nawet poza Łódź. Tak, masz rację że Łódź to brzydkie miasto w porównaniu do Poznania, Gdańska, Warszawy czy nawet innych, mniej medialnych miast. Ale że enklawa patologii to już po prostu kłamiesz, chociażby w Katowicach jest pod tym względem gorzej, a patologia a jakże, występuje - ale w nie większych ilościach niż w innych, dużych miastach. Poza tym co to w ogóle za argument? Łódzkie to
Srogie piguły, synku. Kaczafi zaprzecza, wszyscy w partii zaprzeczają


@kryptonim_putas: sprawdź sobie newsy z ostatnich 3 dni. UE to jedyne co stoi na drodze do zbudowania u nas kolejnej Białorusi, a to jest ich cel.

Jaki już otwarcie robił konferencję na polexit i mówił że za tym zagłosuje.
sprawdź sobie newsy z ostatnich 3 dni. UE to jedyne co stoi na drodze do zbudowania u nas kolejnej Białorusi, a to jest ich cel.


Nie zapominaj o tym, że chcą też zabijać szczeniaczki labradorów i jednorożce, zastrzelić słońce i skonstruować maszynę do produkcji chmur deszczowych, aby cały czas lało na nasze polskie łby.

Jaki już otwarcie robił konferencję na polexit i mówił że za tym zagłosuje.


Acha. Myślę, że powinieneś rozważyć
@kryptonim_putas: tak tak, zupełnie bez powodu przedstawił "wyliczenia" gdzie do zysków zaliczył transfery euro, a do strat zaliczył import ORAZ eksport. Wszystko okraszone wielkimi czerwonymi cyframi by wyglądało strasznie. I na koniec podsumowanie że Polska straciła na członkostwie ponad 500 miliardów euro.

Ale to wcale nie ma związku z tym że mówił o wyjściu z UE. Bo ty wiesz lepiej, BO DO TEGO SIĘ NIE POSUNĄ prawda?
Kruszynko, ale nie kłam w żywe oczy:

1. Kłamstwo. Jaki nie jest autorem raportu.
2. Jeśli masz merytoryczne dowody na nieprawdziwość tych wyliczeń to je przestaw zamiast pieprzyć głupoty o Polexicie
3. Kłamstwo. Jaki nie mówił o wyjściu z UE. Dodałeś to sobie
4. Oczywiście, że się nie posuną bo byłoby to polityczne samobójstwo. Tylko ktoś o wyjątkowo wątłych zasobach intelektu mógłby tego nie rozumieć.
5. W ciągu kilku ostatnich dni cała
2. Jeśli masz merytoryczne dowody na nieprawdziwość tych wyliczeń


@kryptonim_putas: ja nie mówię że liczby są nieprawidłowe, tylko że liczenie eksportu i importu jako strat polski jest tak bezdennie głupie że tylko pisowiec mógł na to wpaść.

Jaki i Suski się nie liczą bo ponieważ nie? Poprzedni tekst Terleckiego zanim się zreflektował też się nie liczy? Dobra, żyj sobie dalej jak te rurkowce. Przecież pan pis powiedział że nie wyjdą to
Przecież pan pis powiedział że nie wyjdą to nie wyjdą xD


Ty kompletnie nie umiesz czytać chyba. Nie ma żadnych podstaw by sądzić, że chcą wyjść. Oprócz narracji dla ułomów, których się tym wyjściem straszy.

tak bezdennie głupie że tylko pisowiec mógł na to wpaść.


Ja szczerze mówiąc kompletnie nie znam metodologii jaka tam była zastosowana, ale nazywanie:
- profesora Finansów w Szkole Głównej Handlowej wykładającego w Zakładzie Zarządzania Ryzykiem przy Instytucie
@kryptonim_putas: ja nie krytykuję metodologii profesorów ani liczb które obliczyli tylko że pisowiec JAKI przedstawił je jako koszty bycia w UE. Dotarło?

dla kogoś takiego jak ty, który w życiu nie osiągnął jeszcze niczego.


osiągnąłem więcej niż cała twoja rodzina do trzech pokoleń wstecz ¯\_(ツ)_/¯ serio chcesz tak rozmawiać?

Nie ma żadnych podstaw by sądzić, że chcą wyjść.


są, tylko ty ich nie uznajesz bo ponieważ nie.
ja nie krytykuję metodologii profesorów ani liczb które obliczyli tylko że pisowiec JAKI przedstawił je jako koszty bycia w UE. Dotarło?


eeeee, halo. Tu ziemia. Pisowiec Jaki nie jest autorem tych tabelek, dociera to do ciebie? To nie on zestawiał koszty i wpływy tylko tych dwóch profesorów, kruszynko.

ą, tylko ty ich nie uznajesz bo ponieważ nie.


Słucham. Przedstawienie raportu profesorów przez Jakiego już mamy. Co dalej. Dwie wypowiedzi polityków, które nijak
przestań się ośmieszać broniąc tego brainleta, bardzo cię proszę.


1. JakiNIEJEST_AUTOREM tych tabelek, tylko prof. Grosse i ten drugi, czego w tym prostym komunikacie nie rozumiesz? Nie potrafisz tego zaakceptować? Wielokrotnie to podkreślał, choćby na twitterze.

I te fikołki że co prawda oni mówią że ue się nie opłaca, mówi że zagłosuje za wyjściem, ale to się nie liczy bo to tylko dwie wypowiedzi polityków a trzeba mieć ich dziesięć