Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony: Niby śmieszne ale bardzo prawdziwe. Często widuję np. we Wrocławiu jak jakaś #p0lka biega po rynku za rączkę z Pajeetem z dziewiczym wąsem albo jakimś buszmenem który wyglada jakby wylazł dopiero co z pontonu. Ha tfu!
  • Odpowiedz
@Widur: i tak naprawdę co cię to obchodzi? Ja też to robiłem z czarnoskórą i jak myślę, że ktoś miałby mieć do mnie o to pretensje to mam na twarzy taki ogromny znak zapytania.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Ale tu chodzi o to, że polki lecą na czarnych bo są czarni. To mniej więcej jak naziści którzy zabijali polaków albo zymian tylko dlatego że byli polakami albo zymianami. Jeśli kobieta wybiera sobie na partnera albo przelotny seks kogoś tylko na podstawie skóry to znaczy że ta osoba kieruje się tylko zwierzęcymi popędami i nie należy jej traktować jako w pełni człowieka - jeśli tak jest również z
  • Odpowiedz
@matka_boska_w_klapie: niech każdy leci na kogo chce. Skóra i jej kolor to równie ważny parametr jak rozmiary części ciała, czy kolor oczu lub włosów. Ja ich za to nie potępiam, do Słowianek też mnie w ogóle nie ciągnie. Prawda jest taka że jeśli nie przypasujesz drugiej osobie z wyglądu to nic z tego nie będzie. Brzmisz jak wieloryby z body-positive, narzekające że faceci nie czują do nich pociągu, a do
  • Odpowiedz
@Krazownik: Nie widzę tutaj sensu - wieloryb może iść na siłownię i jeśli nie ma przeszkód zdrowotnych to osiągnie w miarę atrakcyjką figurę. Natomiast jeśli spora część kobiet w moim narodzie czuje pociąg głownie do czarnoskórych facetów to ... co powinienem zrobić?
  • Odpowiedz
@matka_boska_w_klapie: szukać wśród innych, tak jak ci murzyni. Próba wymuszenia na p0lkach pociągu do nas jest zawracaniem Wisły kijem. Niestety, mam wrażenie że o ile p0lki preferują niesłowiański typ urody, to Polacy wręcz przeciwnie i stąd wynika cały ich ból. To tortura jak lizanie cukierka przez szybę.
  • Odpowiedz
@matka_boska_w_klapie: ale jak mężczyzna preferuje blondynki/brunetki/rude to jest ok? Każdy ma jakiś swój ideał urody, ty z pewnością też.

Mi się bardzo podobają wysokie blondynki, powinienem na siłę ruchac też niskie brunetki żeby nie było im przykro?
  • Odpowiedz