Wpis z mikrobloga

@Roszp: Ale przecież może wpływać na wrażenia dźwiękowe. Np. mój stary opowiadał, że jak raz dostał od matki kablem po dupie to już zawsze się jej słuchał

  • Odpowiedz
@johnkashtan: Jesli w ogole taka zmiana ma jakikolwiek wplyw na dzwiek to jest to na tyle pomijalne ze wstydzilbym sie otwarcie przyznawac do takich konkluzji, ale widac fanom szerokiej sceny to nie przeszkadza xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 144
@Bodzias1844 są całe kanały na YouTube, na których content wygląda tak, że siedzi koleś z wywalonymi kopytami i słucha muzyki z drogiego sprzętu. Wszystko zawsze jest nagrywane telefonem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 363
@Qtavon: nie ma wpływu na dźwięk w żadnym stopniu, bo przesyłane pakiety internetowe są cyfrowe - są zerami i jedynkami, nie ma nic pomiędzy. I to nie jest tak że urwie się kilka zer i jedynek po drodze - bo to wszystko ma sumy kontrolne i nadmiarowość taką, że nic nie brakuje. Po prostu mają urojenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
@Roszp: kiedy już sobie rozłożysz audiofilskie drewniane podkładki pod kable, worki z audio piaskiem i myślisz ,że fajrant to potem czytasz coś takiego i musisz szukać kabla do routera. Najgorzej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 81
@dzana z tym że nie jest niebezpieczny dla otoczenia to bym polemizował xD
W obronie swojej wiary już mnie szantazowali (że ujawnią listę sprzętu na którym słucham muzyki xD ) a nawet grozili mi obiciem mordy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 22
@Roszp: gdzie to się kończy? Audiofilski zasilacz, kabel, gniazdko, kable w ścianach, korki, licznik, kable do transformatora, transformator, audiofilska linia wysokiego napięcia z audiofilskimi słupami, audiofilska elektrownia, kopalnia i koniecznie węgiel
  • Odpowiedz
via Android
  • 108
@archive to się nie kończy i to jest w tym śmieszne i straszne zarazem. Bo wszystko zależy od tego, gdzie ktoś zwęszy pieniądz. Nasi audiofile śmieją się z tych japońskich, którzy stawiają własne słupy energetyczne, ale po wykonaną w egzotycznym drewnie listwę zasilającą bez żadnych zabezpieczeń za 30k to się ustawia kolejka. Rok temu audiofile nie rozróżniali switcha od routera, teraz budują proste sieci oparte o łączone szeregowo audiofilskie switche, do których
  • Odpowiedz