Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy w życiu nie uprawiałem sportu, na wf w szkole nie chodziłem, po szkole grałem w gierki. Mam 22 lata, a nie umiem nawet zrobić przysiadu na jednej nodze, podciągnąć się czy orzebiec 1 kilometra xD czuje się jak stary dziad. Chciałem coś zmienić, ale z poziomu na takim jak ja jestem to jest męczarnia. Nie wiem co robić

#sport #bieganie #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6148e8bb2d3b41000a75e260
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Wbrew pozorom masz ciekawą sytuację, bo jest coś zajebistego w zaczynaniu czegoś zupełnie od zera. A jeżeli chodzi o sport to masz przed sobą cały ogrom (sryliad), praktycznie niekończących się możliwości. Jednak zajebiście ważne jest żebyś zaczynał małymi kroczkami, żeby przyzwyczaić stawy i mięśnie i co ważniejsze, żebyś się nie zniechęcił. I nie nazywaj może od razu tego sportem, ćwiczeniami czy treningiem - same te słowa sprawiają, że czuję się
@AnonimoweMirkoWyznania: chodzić na spacer i pływać na basenie. Te dwie rzeczy maja najniższy entry level. Spacery można organizować w zduz szlaków turystycznych są ciekawsze wtedy. Po miesiacu takich ćwiczeń minut 2 razy w tygodniu i minum 40 min powinieneś mieć już na tyle dobre kardio by moc zacząć ćwiczyć normalnie.