Wpis z mikrobloga

@szmaciarzqlaku: zgadzam sie. Nie ma co sie #!$%@? do tego. Przeciez to normalne jak oni maja kota i psy w domu + jeszcze z psem dzodzo czy ktos przychodzi. I nie zapominajmy, ze ten pies karla jest jeszcze bardzo mlody to normalne, ze wola miec mate w domu niz zeby sikaly na meble... Jak ktos ma problem z tym, ze maty maja w domu to chyba nigdy nie mial psa albo
@natanyaach to są maty dla psów które nie są w stanie wytrzymać paru godzin bez wyszczania się. Zresztą jak pada deszcz wieje wiatr to też wolałbym żeby pies załatwił się na macie niż z nim wychodzić a potem go myć bo się cały ubrudzi na takiej pogodzie.
@corryand pies nigdy nie zatraci radości że spaceru. Mam dwa psy w domu i nie uważam, że je zaniedbuje a pomimo to mata jest rozłożona. Ty masz psa/psy i wiesz z własnego doświadczenia o czym piszesz czy tylko ci się wydaje i postanowiłeś się podzielić, a że teraz jest czas hejtowania ekipy to i parę plusików wpadło ( ͡º ͜ʖ͡º)?
@szmaciarzqlaku: Miałem psa przez 18,5 roku niestety juz ze starosci zmarł. I z doswiadczenia moge powiedziec, ze mat nie bylo wtedy, psy zalatwialy sie jak normalnie przystalo na dworze i nie bylo wiekszej radosci niz wyjscie na dwor dla psa. Nawet na plasterek szynki tak sie nie cieszyl. A ten pies tylko zamkniety w domu siedzi, czasem go na ogrod wypuszcza a poza dom to chyba raz od swieta wyjda i
@szmaciarzqlaku: Mam psa od urodzenia i oczywistym jest, że uczyłem go załatwiać się na matę jak był mały bo nie jest w stanie wytrzymać całej nocy bez sikania. Taką matę stosuję się tylko dla psów małych uczących się albo dla psów chorych, które nie trzymają moczu. Roczny pies powinien od dawna już nie korzystać z maty bo się go już tego nie oduczy albo będzie bardzo ciężko. Zabierzesz mu matę to