Wpis z mikrobloga

To kiedyś było główne wejście do szpitala w Nowym Targu, obiekt ten został opuszczony jakieś 30 lat temu. Roślinność pochłonęła już większą część budynków. Jest szansa na to, że w przyszłości otworzą w tym miejscu siedzibę instytutów medycznych działających w pobliskiej szkole.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Blog / Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #polska #historia #ciekawostki
nightmeen - To kiedyś było główne wejście do szpitala w Nowym Targu, obiekt ten zosta...

źródło: comment_1632152800K1xbPJTlplWt8XRxvhboBs.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@nightmeen: jest szansa na to że Danielowi O kupi to mama, a on odda to pod fundacje żeby państwo zrobiło remont. Innych szans nie widzę
  • Odpowiedz
@nightmeen: Jak w pobliskiej szkole (i nie mam na myśli technikum weterynaryjnego) otworzą wydziały/instytuty medyczne to będzie oznaczać jeszcze głębszy upadek polskiej edukacji.
  • Odpowiedz
Widzę, że dużo osób polubiło to moje zdjęcie z opuszczonego szpitala. Czasem robię znaleziska z ciekawymi opuszczonymi miejscami, które odwiedzam. Jeżeli chciałbyś być wołany do tego typu klimatów to zaplusuj proszę ten komentarz.
  • Odpowiedz
@nightmeen: możliwe
mieliśmy w sumie głupia sytuację w tym budynku
chłopak z mojej klasy pili na dachu jak schodził z drabiny to spadł i złamał sobie kark
aktualnie nie żyje pożył jeszcze parę lat ale obrażenia były zbyt poważne
  • Odpowiedz