Wpis z mikrobloga

@Anesa: Lepiej jest też chodzić do kościoła, bo jeśli Bóg istnieje to nas wynagrodzi. Inaczej mógłby wtrącić nas do piekła. Jeśli natomiast Bóg nie istnieje, to w zasadzie nic nie tracimy. Nie wiem co ludzie mają w głowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kovidianie ale wiecie, że większość zakażeń ma miejsce wśród znajomych i rodziny? Tam też możecie nosić maski aby nikogo przypadkiem nie zarazić. A znając życie to jeśli ktoś wam z góry nie każe nosić maseczki to jej nie nosicie bo jesteście #!$%@? hipokrytami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jak się wam po ośmiu, albo dwunastu godzinach ciągłego chodzenia w maseczce bez żadnej przerwy nie robi duszno to ciekawie macie


@SynestetycznyEstetyczny: dokładnie tak, pracuje 12h z maseczka i nie mam problemów. Jedyny problem to takie pały jak ty, które mają problem założyć maskę na 15mint. Ale paczka fajek musi być
  • Odpowiedz
@Anesa: No fajnie, ciekawe czy będzie też skakał na jednej nodze jak mu eksperci każą?

Najgorsze co może się stać to to że będzie skakał na jednej nodze.

Albo jak mu każą chodzić tyłem na czworakach? Najgorsze co się może stać to to, że będzie chodził tyłem na czworakach. Ile może ludzi tym uratować, hoho.

Prawdziwy geniusz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dendrofag: jak eksperci kaza skakać na jednej nodze czy robić inne rzeczy, które w 100% nie miałyby wpływu na zakażenia covid to mógłbyś się zacząć martwić.
  • Odpowiedz
@Anesa: skąd wiesz że by nie miały?

Skoro ufasz ekspertom, to ufaj do końca.
A jeżeli nie ufasz i używasz rozumu, to wtedy nie wszystko co powie expert jest od razu prawdą i sama sobie rozsądna i czy to co mówi ekspert jest prawdą czy bajką.

Dokładnie jak w przypadku maseczek.
  • Odpowiedz
@dendrofag: Porównujesz noszenie maseczki przy chorobie ROZNOSZONEJ #!$%@? DROGĄ KROPELKOWĄ do chodzenia tyłem na czworakach? #!$%@? dla niektórych nie ma ratunku XD
  • Odpowiedz
@neonn:

Porównujesz noszenie maseczki przy chorobie ROZNOSZONEJ #!$%@? DROGĄ KROPELKOWĄ do chodzenia tyłem na czworakach? #!$%@? dla niektórych nie ma ratunku XD

Nie. Porównuję ślepą wiarę w ekspertów, do korzystania z własnego rozumu.
  • Odpowiedz