Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przełamałem się, założyłem profil badoo.
Czuję się mentalnym przegrywem już przez większość życia. Ostatni raz swoje foto upubliczniłem jeszcze w erze naszeklasy, potem to już pewne doświadczenia mnie poturbowały. Mimo wszystko to z wyglądu nie uważam się jakiegoś brzydala, bo staram się dbać o siebie, ale psychicznie totalnie zryta bania utrudnia mi nawiązywanie kontaktów. Ogólnie nastawienie mam pesymistyczne i nauczyłem się żeby nie mieć oczekiwań, ale i tak nie jest mi łatwo zmierzyć się z opiniami dotyczących wielu rzeczy w tym wyglądu.
Miałem kiedyś fejka konto żeby zobaczyć jakie typy dziewczyn są na rynku. Wybrałem zdjęcie fejka, który myślałem, że jest przeciętny, w miarę podobny do mnie, bo zastanawiałem jakie wyniki ktoś na takim levelu będzie miał. Ogólnie masakra. Lajków tyle co kot napłakał przez pare miesięcy istnienia konta, jedyne to te od fejków, madek i większych karyn, ledwo co od tych co wyglądały na normalne dziewczyny więc można też założyć że parę z nich źle swipnęło. Jak wspomniałem w tym dłuższym wpisie niż zakładałem, to zrobiłem prawdziwe konto. 2 fotki zrobione, opis mega z dupy.
I się kurde zdziwiłem.
Przez dobę dostałem więcej lajków niż na fejku przez 2/3 istnienia konta (a liczy się w wielu miesiącach). Nie ukrywam że mi to trochę samoocenę podbiło, ale ze względu na moje pesymistyczne nastawienie to jeszcze nie jestem pewien czy to nie jest jakaś zagrywka badoo. W sensie takiego poruszenia na badoo fejka w ciągu pierwszych 24h nie widziałem, a tutaj na wykopie często się pisze o booście na nowe konta.
I główny powód dlaczego to pisze to zapytanie się was o rzeczywistą ocenę waszego wyglądu od 0 do 10 i to ile lajków mieliście przez pierwszy dzień konta jeśli pamiętacie, jak nie to ile lajków średnio wam wpada na dobę. Przypominam chodzi o lajki a nie pary.

#badoo #przegryw #podrywajzwykopem #tinder #randkujzwykopem #blackpill #samoocena #zwiazki #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6147bacb15e958000a67011d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3