Wpis z mikrobloga

Jeszcze dużo o życiu nie wiecie wykopki


@Czarendze1r: 30 lat skończyłem już dawno, coś tam widziałem, coś tam przeżyłem.

Myślicie że wygląd to wszystko. I że te ładne dupy, wysyłały tam listy bo chcą poznać miłość. XD


@Czarendze1r: yyyy gdzieś tak napisałem? To co ma specjalnie nie wybierać ładnych bo blachara albo głupia?

Nie każdy jest taką spermą jak co drugi wykopek.


@Czarendze1r: Nie każdy ma tez na tyle
@LuckyLuq: No sorki, ale klasyczne instaszony tam były, także rzeczywistości nie zaklinajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pierwszy rzut oka wybrzydzał, cudował, kombinował, ale parafrazując żart o studencie losującym pytania - on czegoś szukał. A z drugiej strony ma do tego pełne prawo, w końcu to on ma sobie żony szukać - "jego cyrk, jego małpy".
@LuckyLuq: Dostał 160 listów, więc 150 dziewczyn musiał odrzucić. A pewnie większość to były fajne laski, marzenia wykopka. No taki lajf panowie, niektórzy faceci mają wszystko. Jestem pewna, że koleś od ręki by znalazł sobie chętną bez tvp, po prostu chce się pokazać i wybierać nie z tysiąca, tylko miliona. Teraz cały kraj wie, że to typ z pałacem XD
@Sprus: o tym napisałam - teraz ma do wyboru całą Polskę lasek 20+ ;) Ale wcześniej nie miał tylko tindera. Przecież taka rodzina z dworkiem jest na bank znana w szerokiej okolicy, a jeśli są potentatem warzywnym (czy co on tam hoduje) to i w województwie. Myślisz, że tacy kawalerowie nie mają wzięcia?
A uszy... Widocznie mu nie przeszkadzają w życiu. Korekta plastusiów to jakieś 1500 zł, każdego stać, a jego
@Sprus: jestem różowa i kompletnie nie widzę tak z marszu tych zakoli, teraz musiałam sobie na fotkach posprawdzać, kto ma jakie. No chłopy tak mają i tyle, tak jak laski grubszą tkankę tłuszczową na udach i tyłku. Normalna sprawa. No i ja lubię łysych :)
A te laski odrzucone jak najbardziej mogły mieć osobowość, po czym wnosisz, że nie? Odrzucił je pewnie za pozy na fotkach, za sztuczne rzęsy, wary i
@Sprus: śmieszy mnie ze na wykopie ziomek ostał łatkę fuj zakolaka z odstającymi uszami. Obiektywnie patrząc jest atrakcyjny. Jakby go zgolić na łyso to w ogóle dobra partia.