Wpis z mikrobloga

@Filippa: a czego można oczekiwać od bandy przegrywów, którzy liżą siebie wzajemnie po jajkach i tylko opowiadają jakie to kobiety są złe i podłe, bo żadna nie chce kogoś, kogo jedynym zainteresowaniem i zajęciem jest siedzenie przy komputerze i fapanie
  • Odpowiedz
@Filippa:
Diametralnie różne postrzeganie seksualności kobiet i mężczyzn jest prostą konstatacją faktu, że kobieta uprawia seks wtedy, kiedy chce, a mężczyzna wtedy, kiedy może.
  • Odpowiedz
  • 7
@Filippa ale przecież to nic nowwgo. Samiec alfa będzie chwalony przez nieruchajacych facetów, a także popularny wśród kobiet bo zapewne ma to coś w sobie. Możesz się oburzać, ale tak działa świat dla dużej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Filippa: kobieta: *się rucha na potęgę z randomowymi facetami*
Faceci: jaki przebieg, kto by taką chciał, dziw**
Ta sama kobieta 2 lata później: szukam dojrzałego i odpowiedzialnego mężczyzny, który zajmie się mną i moim czarnoskórym szkrabem.
2 opcja: wszyscy faceci to świnie i złamali mi serce, #!$%@?ć mężczyzn, kill all facetów. #!$%@? za jej puszczalstwo leci w dobre mordy i spokojne chłopaki. A i tak się kończy na tym, że kill
P.....r - @Filippa: kobieta: *się rucha na potęgę z randomowymi facetami*
Faceci: ja...

źródło: comment_1632136389WHB4lHzX51Y4ME3yk6Gk4K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Filippa
To kobiety ustaliły takie zasady gry. Póki dużo doświadczenie seksualne i powodzenie będzie dla was wyznacznikiem jakości faceta to nic się w tym temacie nie zmieni.
Na obecny moment to kobiety decydują jak wygląda rynek matrymonialny i zależy on tylko od waszych wyborów.
  • Odpowiedz
@Filippa: Różnica pomiedzy pomiedzy facetami a kobietami jest taka ze kobieta np 3/10 bez problemu zalatwi sobie sex wystarczy ze sie rozkraczy np na Tinderze, facet natomiast ma trudniej jezeli nie ma kasy wladzy lub fame, dlatego facet jest jak donjuan jak ma czesto sex a kobieta to szmata, to kobieta decyduje kogo do pochwy dopuści, mam nadzieje ze pomoglem.
  • Odpowiedz