Wpis z mikrobloga

w komentarzach w artykule z dzisiaj na pudelek.pl

w komentarzach pudelek.pl


@cyrkoburdel: No to serious business. Wiadomo że w komentarzach w internecie, zwłaszcza na pudelku, to sama prawda. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Kto widział zachowanie p0lek w UK, ten się w cyrku nie śmieje.


@Awokador: Potwierdzam xD może z 10% poznałem fajnych i ogarniętych, a 90% kur*y, księżniczki albo ćpunki / alkoholiczki. Masakra.
  • Odpowiedz
@cyrkoburdel: nie rozumiem tego dziwnego zwyczaju że jak jeszcze przed ślubem to można xD A już całkowicie mnie obrzydza ruchanie na kawalerskim/panieńskim a tydzień później przyrzekanie wierności do śmierci xD
  • Odpowiedz
nie rozumiem tego dziwnego zwyczaju że jak jeszcze przed ślubem to można xD A już całkowicie mnie obrzydza ruchanie na kawalerskim/panieńskim a tydzień później przyrzekanie wierności do śmierci xD


@Chuseok: kobiety myśla inaczej, one maja wyrzuty sumienia może 2 godziny, a pozniej zaczna sobie wmawiac ze to wina tego chłopa bo: (tutaj wstaw dowolne #logikarozowychpaskow )
  • Odpowiedz
@cyrkoburdel: najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że różowa repostuje durny komentarz, który najprawdopodobniej napisał jakiś przegryw z piwnicy, który nienawidzi kobiet, bo żadna go nie chce xD
  • Odpowiedz