Wpis z mikrobloga

Koniec ubiegłego sezonu - Lucas Vazquez bóg. Viniego sprzedać PSG, bo ani nie strzeli nic, ani decyzji dobrej nie podejmie.

Początek nowego - Lucas do wyje**ni. Rany, ale ten Vinicjusz boski.

Vini jest przyszłością i jeszcze przydarza mu się serię, gdzie bedziecie go wyrzucać za burtę. Wierzę, że z Lucasem będzie podobnie i znajdzie formę. Nawet, jeśli nie za szybko to gość siedzi gotowy na ławce i nie marudzi. Dobrze, że Prezi kibiców nie musi słuchać.

Ogarnijcie się ludzie.
#realmadryt
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rio574: wpis jest napisany bezosobowo, ale widzę że ciebie mocno dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie prowadzę rejestru głupich wypowiedzi i nie mam zamiaru marnować swojego czasu na ludzi, którzy zachowują się jak chorągiewki na wietrze.

Rozumiem, że byłeś przeciwnikiem podpisania z Lucasem nowego kontraktu?
  • Odpowiedz
@rio574: w pełni się zgadzam i jak dla mnie bomba bo to zmiennik który obskakuje cała prawa stronę ustawienia. Tym bardziej biorąc pod uwagę że Dani i Gareth mają długa listę przerw spowodowanych kontuzjami.

@OnionlyPopeye: normalny - nikt, ale wierz mi że tu na tagu aż huczało po kolejnych zmarnowanych sytuacjach przez nastoletniego zawodnika.
  • Odpowiedz
@tomszczyk @przemo25osw: Ja pier#ole... Do czego to doszło że żeby grać w Realu Madryt wystarczy biegać, nie marudzić i być zaangażowanym... Takich piłkarzy jest w ch#j na tym świecie, a Vazquez to poziom Celty co najwyżej. To już lepiej jakiegoś młodego ogrywać ze szkółki niż stawiać na 30-letniego Vazqueza który kopie się po czole i już pewnego poziomu nie przeskoczy.
To jest Real Madryt, żeby grać w tym klubie
  • Odpowiedz
@przemo25osw: Jak ludzie mają czelność mówić, że gość w jednym sezonie grał średnio, a w drugim gra inaczej. No jak mogą tak mówić XDDD
Vini dopiero z początkiem tego sezonu zaczyna grać na miarę oczekiwań (wcześniej było różnie), a Vazquezowi na prawej stronie obrony nie ufam.
  • Odpowiedz