Wpis z mikrobloga

H&M ma nową reklamę swojej apki, promowanej hasłem "mężczyzna nie prosi o pomoc"; pojawiło się dużo komentarzy o tym, że jest mocni szkodliwa ze względu na statystyki #samobojstwo i #depresja u mężczyzn. Ciekawa jestem, jak wy sądzicie, bo dla mnie faktycznie dość niesmacznie wygląda w tym kontekście
#psychologia #reklama
r__k - H&M ma nową reklamę swojej apki, promowanej hasłem "mężczyzna nie prosi o pomo...

źródło: comment_1632054194SUW7qoAFUipWL8uol54Le0.jpg

Pobierz
  • 59
Jeśli nie będę mógł skorzystać z aplikacji tylko będę zmuszony porozmawiać z pracownikiem H&M, to w efekcie zmniejszy to prawdopodobieństwo popełnienia przeze mnie samobójstwa? To mi chcecie powiedzieć?
@r__k: Na portalu, który zawsze wyśmiewał polityczną poprawność, nagle płacz z dupy. Przecież w tym wypadku kompletnie nie chodzi o żadne zdrowie psychiczne, czy depresje, a tylko o to, ze faceci często angażują kobiety w pomoc przy wybraniu garderoby, ja z resztą też. No ale jak ktoś chce znaleźć to znajdzie- mentalność głupich internetowych pseudo-feministek.
@r__k: sądzę, że obecnie pewna grupa ludzi obraża się na wszystko, wszystko jest obraźliwe, obraża ich uczucia i w ogóle chlip chlip. Jako mężczyzna nie sądzę nic złego o tej reklamie, w przeciwieństwie do promowania np. otyłości. Z tego co widzę po nickach, najbardziej urażeni są sojowi chłopcy z neuropy, czyli grupa mężczyzn, która ogólnie ma problemy psychiczne, nierzadko zwykłe ćpuny, które nie potrafią ogarnąć, że ich #!$%@? i stany depresyjne
@r__k: okropna reklama, bardzo krzywdząca. Wiem, ze mój komentarz to jak kropla w oceanie, ale szanowni panowie nie bójcie się prosić o pomoc kiedy jej potrzebujecie! Niezależnie od tego czy chodzi o pomoc w postaci rozmowy i wsparcia, pomocy z pralką/kuchenką, czy poświecenie latarką.


@dobrzecisiewydaje: I pożegnacie się z byciem postrzeganymi jako męscy i zaradni :/
co? Co do tego mają kobiety?


@r__k: w sumie chyba to, że jak facet okazuje słabość to tracą nim zainteresowanie, a facet chce mieć zainteresowanie kobiet więc "radzi sobie ze wszystkim sam i nie potrzebuje pomocy" przez co pokazuje stereotypową męskość. Pewnie o to subopowi chodziło