Wpis z mikrobloga

@rales: @andrewnew: @wicked93: a to nie było tak, że najpierw Tommy(chyba tak miał na imie)był zielony a potem coś mu się stało i stracił moce ale Zordon jakoś coś zrobił i Tommy stał się białym wojownikiem z własnym Smokozordem? #!$%@? dlaczego ja to pamiętam xD
  • Odpowiedz
ja zielonym bo robił trutututu i pojawiał się potężny smokozord


@stiepanczicz: Power Rangers to generalnie była jego historia, zanim się pojawił takim liderem miał być czerwony na czele grupowej historii, ale fabuła ewidentnie skręciła w stronę zielonego, aż do samego końca wszystkich serii Power Rangers
  • Odpowiedz
@stiepanczicz: @ArniHell: a biały i zielony to nie był ten sam typ co gdzieś tam poszedł i wrócił?


@andrewnew: to była ta sama postać, Tommy. Z tego co pamiętam, był w jakimś stopniu uzależniony od Rity, zdążył zresztą na jej rozkazy dość mocno zaszkodzić Zordonowi i reszcie grupy, jednak udało się go przeciągnąć na "dobrą" stronę. Później jednak - chyba po przybyciu Zedda - całkiem utracił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ultimator: brawo :) oglądałem za dzieciaka na polsacie i nie pamiętam tych twistów. Mnie tylko roboty i potwory rajcowały. To było z 20 lat temu jak nie lepiej. Jeszcze był film który z bratem 3 razy oglądaliśmy jednego dnia xD
  • Odpowiedz
@andrewnew: @ArniHell: Sam nie wiem jak to się dzieje, że mogę ze szczegółami opisywać zawiłości fabuły seriali i kreskówek, na których wychowywałem się jako dzieciak (Power Rangers, Dragon Ball, Rycerze Zodiaku, Pokemony), w szczególności zaś wszelkie nowe, szczególnie mocne przemiany czy formy, za to teraz oglądając np. współczesne seriale, po roku przerwy nie pamiętam kto był kim i co ostatnio odwalił :|
  • Odpowiedz