Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie o mojego pieseła. Pewnie psiarze mnie zjedzo, że tu pytam a nie u weta. Ale to zaraz.
Pies to kundelek, ma 7 lat. Od dwóch lat, tzn w zeszłym roku oraz poprzednim, jak i teraz, w okresie sierpień/wrzesień zaczyna drapać się, gryźć i ocierać tak konkretnie np. o samochód częścią pleców/ciała przy ogonie.
Byłam wtedy z tym u weta, dali zastrzyk, ale mało pomogło.
Nie wiem czy iść znowu skoro to nic dało wtedy. Oczywiście chcę iść żeby obejrzeli ale nie wiem czy nie lepiej jakieś badania z krwi niech zrobią?
Of kors sprawdzone czy to nie pchły ale nic nie znalazłam. Wczoraj ją wykąpałam ale bez żadnych specjalnych szamponów ani nic, bo nie miałam pod ręką. Chciałam przemyć po prostu jej te miejsca.
Ogólnie wykluczam, w to dieta, bo cały rok jest ok, wiadomo czochra się jak to każdy pies ale to jest co innego raczej.
Jakieś pomysły co to może być? Ktoś miał podobnie u swojego zwierzaka?
Wrzucam foto jak to wygląda.
Ps. Jakie używacie szampony do kąpania?
#pies #zwierzaczki #weterynaria
Pobierz
źródło: comment_1631988281U6HiqMfafFT8swuirUirYG.jpg
  • 5
@KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: idź do innego weta może jakiegoś speca od dermatologii, taki rumien i grudki(trochę mało ostre to zdjęcie w tym miejscu) kojarzą mi się z początkiem świerzbu . Takie zmiany ma w jednym miejscu? Uszy jak? Świerzb chyba każdy weterynarz by rozpoznał bez problemu.