Wpis z mikrobloga

@dzionek: Na vinted jak kupisz podróbkę to po zgłoszeniu możesz dostać kasę i nie musisz robić zwrotu.

Nie wiem czy to dobrze działa ale głównie słyszałem że narzekają na to sprzedający, więc chyba działa aż "za dobrze" i vinted ocenia zbyt wiele rzeczy jako podróbki.
  • Odpowiedz
Użytkownika Allegro możesz zgłosić za sprzedawanie podróbek, jednak użytkowniczki vinted wybronią się, ze skąd mogły wiedzieć, bo dostały perfumy jako prezent albo „zwrotów nie przyjmują”
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@appul nie mam jeszcze wybranych żadnych konkretnych tylko tak przeglądałam i rzuciła mi się w oko kategoria perfumy i stąd to pytanie
  • Odpowiedz
@Asjopek: No właśnie nie. Nie wiem czy to jest zgodne z regulaminem, ale dziewczyny wystawiają bez dowodu zakupu, mówią ze to „prezent”, a widać ze podróba np. torebki michael kors. Bałabym się kupować perfumy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krave: batch code to najmniejszy problem wymyślić; możesz to zrobić nawet jednym googlnieciem XD najgłupszy tekst jaki dziś przeczytałem
@dzionek: jak nie siedzisz w perfumach to kupno z drugiej ręki jest złym pomysłem. Kupuj perfumy perfumy ze stron wymienionych na perfumehub.pl
  • Odpowiedz