Wpis z mikrobloga

A kiedy tą robotę Messi robił poza Copa America? W PSG na razie nic nie pokazał, Barcelona w lidze 3., w LM odpadła w 1/8. Puchar Króla wygrali, faktycznie, czapki z głów.


@rooger: a co takiego Lewy zatem zrobił? Wygrał Bundesligę - wow, klękajcie narody. Wygrać ligę niemiecką z Borussią w słabej formie to wyczyn niewiarygodny. Przegrał Puchar Niemiec. W Lidze Mistrzów odpadł w ćwierćfinale. Z reprezentacją Polski odpadł w grupie
@Ja_nusz: @Kenteris: A czy ja gdzieś napisałem, że stawiam Lewego wyżej od Messiego?

No dobra, za zeszły sezon stawiam, ale to dlatego, że miał lepsze statystyki.

Mnie po prostu śmieszy pytanie o wyjątkowo dobrym roku Messiego, kiedy statystycznie to jego najgorszy rok od lat.
To po co w sumie głosowanie, może po prostu z miejsca dać ZP temu kto w danym roku zdobęcie najwięcej tytułów, #!$%@? z tym jak gra.


@TakBardzoPolaczek: no o to chodzi, że Jorginho gra znakomicie, na równym poziomie.
@Elijahu: bardzo merytoryczna wypowiedź XDDDDDD


@rybsonk: dzięki!

@rybsonk: @Iucek: ok, chłop wygrał LM i Euro i to jest jego największy atut. Dopóki Francja się nie skompromitowała, to głównym faworytem był Kante xD Potem Włosi okazali się najcudowniejsi i już mamy nowego najlepszego piłkarza! Bądźmy szczerzy, ile w tym jego wielkości, a ile farta, że akurat grał w tych drużynach, a nie innych? To jest bardzo, bardzo dobry piłkarz,