Wpis z mikrobloga

Mnie po prostu śmieszy pytanie o wyjątkowo dobrym roku Messiego, kiedy statystycznie to jego najgorszy rok od lat.


@rooger: ale to był dobry rok, tak indywidualnie. La Liga - 35 meczów, 30 goli, 11 asyst. LM: 6 meczów, 5 goli, 2 asysty. CA - 4 gole, 5 asyst, niekwestionowanie najlepszy gracz turnieju.

Ludzie za bardzo przywykli do kosmosu, jaki czasem prezentował i gdy był w stanie w samej lidze hiszpańskiej strzelić 50 goli albo być blisko tego. Ale nawet w czasach swojej świetności miewał sezony, kiedy nie zdobywał 30 goli w La Liga. Więc kiedy nie ma sezonu z kosmosu, to ludzie narzekają, myślą że to jakaś #!$%@?. Kiedy on wciąż jest na poziomie wyższym niż cała
  • Odpowiedz
@absolutelynoidea: chodzi ci o to, że wybierali eksperci pokroju Smudy czy Pola? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skucesy drużynowe mają takie znaczenie, że wyżej wspomniany np Kimmich nie był nawet blisko, nie przywołując już oklepanego przykładu Riberiego. Może miałoby to sens 20 lat temu kiedy nie było aż tak odjeżdżająych indywidualnie od reszty jak przez ostatnie kilknaście lat Messi i Cristiano, a w ostatnich dwóch latach Lewandowski.
  • Odpowiedz
@Iucek
@MirkobIog Nie no kurcze. Jorginho jest świetnym piłkarzem ale czy jakby zamiast niego w Chelsea i Włoszech grał nie wiem Kimmich czy nawet Fabinho to wyniki tych drużyn byłyby inne?
  • Odpowiedz
dyskusja jest jalowa, bo ZP powinien dostac Jorginho i kazda inna decyzja, to bedzie kradziez jak w 2010.¯_(ツ)_/¯


@Iucek: chyba masz goraczke
  • Odpowiedz
@MirkobIog interesuje się piłką i za cholere nie kojarzę, dopiero jak sprawdziłem kto to, to coś mi się skojarzyło, gdyby ktoś mi pokazał jego zdjęcie to za nic na świecie bym nie powiedział kto to.
  • Odpowiedz
@marian-stefan: Bekę mam z tego #!$%@?, że uuu Bayern wygrał Bundesligę wielce mi wyczyn. No rzeczywiście, La Liga przecież wciąż jest tak potężna XD Nie dalej jak kilka dni temu Bayern spotkał się z Barceloną i ją upokorzył na jej własnym stadionie przypominam. Po raz kolejny.

W ogóle, co to #!$%@? ma do rzeczy, że taka liga czy inna. Strzelenie 41 bramek w 29 meczach w każdej lidze Europy z
  • Odpowiedz