Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie w domach nie instalują sobie pisuarów? Jak ktoś się buduje albo robi remont, przecież to jest marginalny koszt, jeden punkt kanalizacyjny i jeden punkt z zimną wodą więcej, gdzieś od wc albo umywalki pociągnąć to wyjdzie z 2 metry rury i jedno kolanko/gwiny, koszty materiałów i robocizny za coś takiego to ze 200zł, plus sam pisuar to ze 300zł.
Za 5 stówek wydane dodatkowo przy remoncie nie musimy już wybierać między szczaniem na siedząco, obszczanym kiblem albo szczaniem do zlewu, tylko elegancko na biegu podchodzimy sobie do pisuaru, fujara z gaci i po sprawie, szybko czysto i higienicznie.

Ja wiem, że są łazienki gdzie ciężko nawet umywalkę wepchać, ale nawet jakby ktoś miał łazienkę 20m2 to po prostu w ogóle się o tym nie myśli, nikt nie montuje pisuarów w domu, bo tak się nie robi, ale właśnie, dlaczego?

Pisuar to najlepsza rzecz na świecie, jeśli kiedyś się dorobię własnego domu i będę robił remont to pierwsze co, to powiem że w łazience ma być pisuar i #!$%@?.
Ktoś musi zrobić pierwszy krok, o bidetach też kiedyś nikt nigdy nie myślał, a powoli staje się to standardem i większość ludzi jak ma w łazience miejsce to się na niego decyduje.

#budownictwo #przemyslenia #przemysleniazdupy #niepopularnaopinia
krucjan - Dlaczego ludzie w domach nie instalują sobie pisuarów? Jak ktoś się buduje ...

źródło: comment_1631969253UzxS15EIOzuZyabHWSVdr9.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
już sobie wyobrażam jak ten pisuar będzie wyglądał po bardziej zakrapianej imprezie xD


@nika_blue: przecież łatwiej trafić do pisuaru niż do kibla, szczególnie będąc pijanym, więc pytanie jak wygląda u Ciebie kibel po zakrapianej imprezie?
  • Odpowiedz
@krucjan: jeśli nie umiesz trafić do kibla bez obszczania go to przykro nam strasznie, możesz też podnieść deskę na przyszłość! Wg mnie to zbędne, bo po co, skoro jest kibel? Tylko kolejny sanitariat więcej do szorowania i wygląda jak w jakimś publicznym klopie.... okropność.
  • Odpowiedz
  • 1
@BukkakeWarrior

Nearest to najblizsza.
Nearside to po prostu bliski bok wody.

Ale #!$%@? w semantykę i #!$%@? w te kropki. Trzeba żyć i się tym nie przejmować. ¯_(ツ)_/¯ miłego weekendu!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trevoz: właśnie u mnie jest zawsze czyściutko, więc wszelkie mniej sanitarne wynazki typu pisuary czy totalety typu "dziura w podłodze" mnie trochę obrzydzają (mimo, że są podobno zdrowsze i łatwiejsze do mycia)

W takim razie czemu męskie toalety z pisuarami w klubach mają zawsze obszczane ściany sufity i podłogi, a te z toaletą są w lepszym stanie? Jednak jak pijany gościu se siądzie na klopie to mniejsza szansa na powódź
  • Odpowiedz
Heh no sikanie na siedząco jest uznawane za niemęskie


@eiaculatiopraecox: jak dorośniesz to uzmysłowisz sobie, że można mieć w dupie co kto myśli sobie o tym co robisz we własnym domu. Nie ma lepszej opcji niż posadzenie leniwej dupy na klopie i wyszczanie się patrząc sobie spokojnie co tam w internetach się dzieje.
  • Odpowiedz
W takim razie czemu męskie toalety z pisuarami w klubach mają zawsze obszczane ściany sufity i podłogi, a te z toaletą są w lepszym stanie? Jednak jak pijany gościu se siądzie na klopie to mniejsza szansa na powódź xD


@nika_blue: yy, no jest wręcz przeciwnie. To pisuary sa zawsze najczystsze w klubach czy w miejscach publicznych, a kibel jest zawsze oszczany. Poza tym czy Ty serio sugerujesz, że faceci siadają
  • Odpowiedz
@krucjan: Ja już postanowiłem ze u mnie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to ze możesz się czołem oprzeć o sciane przed sobą która nie jest obsrana jak w miejskim kiblu to ideał <3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trevoz: eh ciężko z czytaniem ze zrozumieniem? Tak pijani faceci siadają na klopach, przytulają się do nich, a nawet zasypiają z głową w środku w miejscach publicznych. Kiedyś dorabiałam jako barmanka w kilku miejscach i na szczęście sprzątać łazienek nie musiałam, ale pamiętam, że pisuary to była największa zmora tych którzy musieli, bo nie raz sobie ktoś tam rzygnął albo coś innego wrzucił i sprząta się to dużo gorzej niż
  • Odpowiedz
@nika_blue: no cóż, mam zupełnie inne doświadczenia. W barach czy innych klubach zawsze idę do pisuaru, bo jest dużo czyściej. Za to w kiblach jest zawsze naszczane wszędzie, że się buty kleją.

I nie muszę sugerować, że faceci sikają na siedząco bo większość niebieskich w komentarzach otwarcie mówi, że tak robi i nie jest to żadna ujma na honorze. W miejscach publicznych to co innego bo tam to nawet kobiety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz: spoko, niech każdy sobie urządza łazienkę jak mu wygodnie :) Jakby mój niebieski chciał pisuar to by się coś wymyśliło mimo, że mi się za bardzo nie podobają wizualnie, ale na razie nie wyraził takich życzeń. Za to robimy inteligentny kibelek i też czuję, że będzie to komentowane w plotach gości xD
  • Odpowiedz
czysto i higienicznie


tak gurwa
najpierw szczyny rozbryzgują się wprost na twoje krocze i okolice
a po chwili poprawiasz to spłukiwaniem gdzie syf roznosi się już po całej łazience bo ten genialny wynalazek nawet klapy nie ma
pisuary to abominacja i kompletnie poronione obrzydlistwo
  • Odpowiedz