Wpis z mikrobloga

Albo los się do mnie usmiechnął albo znowu próbuje mnie trolować ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Umówiłem się z 18'latką na segzy w samochodzie we wtorek za 500zł. Typiare poznałem na datezone, myślicie że coś wyjdzie i w końcu zamoczę pierwszy raz w życiu, opuszczając stulejarski poziom #przegryw , czy może okaże się fejkiem, albo ja zesram się ze stresu? Zdjęcia legitne, dziewczyna taka 7/10 i NIE JEST GRUBA co jest ewenementem (no chyba, że na spotkaniu okaże co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Zdjęcie zarówno samej twarzy jak i nudesy pokazała.

Aż jestem strasznie ciekaw co napiszę wam we wtorek. Ale coś czuje, żę stres mnie zeżre na miejscu. Na pewno jej nie powiem że to mój pierwszy raz....chociaż z drugiej strony, mogło by być zabawnie, w końcu i tak robi to dla hajsu

#badoo #tinder #s--s #rozowepaski #divyzwykopem
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka: jeśli chcesz żeby w miarę się udało to radzę zainteresować się jakimiś tabletkami z apteki lub kamagra aby było 25mg tego specyfiku bo więcej to już na impotencję się bierze. Jeśli to Twój pierwszy raz to pewne że się będziesz stresować i ciężko o pełny wzwód a jeśli się uda to może opadać w cipie bo będzie występował tak zwany death grip. Powodzenia i daj znać jak było
  • Odpowiedz