Wpis z mikrobloga

Albo los się do mnie usmiechnął albo znowu próbuje mnie trolować ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Umówiłem się z 18'latką na segzy w samochodzie we wtorek za 500zł. Typiare poznałem na datezone, myślicie że coś wyjdzie i w końcu zamoczę pierwszy raz w życiu, opuszczając stulejarski poziom #przegryw , czy może okaże się fejkiem, albo ja zesram się ze stresu? Zdjęcia legitne, dziewczyna taka 7/10 i NIE JEST GRUBA co jest ewenementem (no chyba, że na spotkaniu okaże co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Zdjęcie zarówno samej twarzy jak i nudesy pokazała.

Aż jestem strasznie ciekaw co napiszę wam we wtorek. Ale coś czuje, żę stres mnie zeżre na miejscu. Na pewno jej nie powiem że to mój pierwszy raz....chociaż z drugiej strony, mogło by być zabawnie, w końcu i tak robi to dla hajsu

#badoo #tinder #seks #rozowepaski #divyzwykopem
  • 64
czemu we wtorek dopiero? Do tego czasu może sie typiara rozmyśleć 10 razy. Wiesz ile one tam dostają wiadomości dziennie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@De_Fault: A kto da jej tyle mamony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam jak wcześniej.

death grip


@MatthiasFromOrgazmus: Tego się obawiam najbardziej. Ale dzięki temu nie dojdę za szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oral
Wg mnie strata siana, już lepiej za 300-400zł wziąć sobie jakąś lepszą rokse 18-20 letnią


@LifeSoHard: Nie ma żadnych 18-20 letnich roks za 300-400zł, na garso cisza, zazwyczaj jakieś grube milfy albo salony masażów - nic więcej nie ma. Poza Warszawą roksa to jest gówno.
@Pralko-suszarka: Tam o sildenafilu gościu ci dobrze napisał xd poza tym to idź se poruchaj i tyle, jak nie będziesz mógł trafić w cipe to po prostu powiedz weź No pomóż a nie próbuj na siłę bo się zestresujesz sama sytuacja xd i tak w aucie to też może być lska nierozgrzana nie wiem czy by się żelix nie przydał
Tam o sildenafilu gościu ci dobrze napisał xd


@BananowyKrol: Jakby były na roksie sprawdzone 18 latki za takie pieniądze to nawet nie myślał o typiarze z którą widzę się we wtorek....Ten wybór jest wynikiem braku wyboru xD

Skąd jesteś? Mogę pojechać z Tobą i cie pokierować i poinstruować XD może się zgodzi XD


@BananowyKrol: Ta i jeszcze ty wyruchasz a ja zapłacę jej XD