Wpis z mikrobloga

Ten niezręczny moment, kiedy się zorientowałam, że w sumie to chyba słabo pamiętam jak się rysuje. Wyszło ździebko krzywo, ale cieszę się, że w końcu usiadłam i coś stworzyłam. I przeprosiłam się z mazakami, akwarelami i kredkami (). Jeśli kogoś interesuje czas, to coś między dwiema a trzema godzinami poszło.


Mam zamiar więcej postaci z gry porysować, tylko będę musiała wymyślić motyw przewodni.
#botgirlrysuje #genshinimpact
BotGirl - Ten niezręczny moment, kiedy się zorientowałam, że w sumie to chyba słabo p...

źródło: comment_16318719561J7lIh6GNnVw6w2mFp7kmf.jpg

Pobierz
  • 21
@kiedys_bylem_fajny: Bardzo mi to schlebia, miło mi~

@JCross: Mówiąc o motywie przewodnim bardziej miałam na myśli indywidualne rysunki, w sensie jakich symboli użyć albo w jakiej pozycji postacie powinny być, żeby było widać, że to „jedna seria” z Lumine, ale jednocześnie nie stawiać postaci w takiej samej pozycji i symbolu~ Ale motyw na każdą nację brzmi spoko, mam już nawet pomysł jakiś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nemesh: Bardzo mi miło~ () Niestety przez ostatnie miesiące w ogóle nie rysowałam, ale teraz się postaram chociaż raz na tydzień coś stworzyć, bo serio, samo naszkicowanie pozy przysporzyło mi więcej trudności niż powinno.
@BotGirl: Na rysowanie znajdziesz pewnie czas, a spanie jednak ważniejsze ;P
Nawet jeśli nie uda się zobaczysz rysunku na czas, to jak jakiś u Ciebie znajdę, to zawsze zaplusuję, nawet gdy nie będzie zbyt udany, a ja nie przyznam się, że mi się nie podoba xD
tak to sobie wymyśliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nemesh: Miliony pytań, o które prace może chodzić… A na serio to bardzo doceniam, połowa radości z rysowania to jak komuś się podoba moja twórczość, a jeśli na tyle by plusować w formie inwestycji to już w ogóle wypas! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tymczasem lecę spać, miłej nocy~!