Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie. Ruch ośmiu gwiazd czyli słynne **** to... uwaga grożenie pisowi gwałtem xDDDDDDDD Nic lepszego dziś nie przeczytacie od turbo prawackiego dzbana i kryptopisowca z tagu #konfederacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wy kogo byście najlepiej ***** z pisu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #ruchosmiugwiazd #bekazpodludzi #bekazdzbanow
Pobierz grubson234567 - Trzymajcie mnie. Ruch ośmiu gwiazd czyli słynne *** * to... uwaga gro...
źródło: comment_1631862587Dc8O9atPLpp7JIeQzJ2iVY.jpg
  • 67
@SmellySocks: Np. być winnym?

Nie zrozum mnie źle, nie twierdzę że o to mu chodziło.

Mi tylko chodzi o to, że to zabawne - że jak Lewica mówi "je*ać PiS", to nie mona jej zarzucać groźby gwałtu (mimo e jest to jedno ze znaczeń), ale jak Konfederacja mówi "Pisowcu będziesz wisieć" to już jest groźba śmierci :D

Taka hipokryzja.
@maximilianan: Dlaczego mnie oczerniasz? Gdzie napisałem że wiem w jakim znaczeniu ktoś używa słowa j*bać i sugeruję swoje projekcję? Ja tylko stwierdzam fakt, że jeżeli ktoś może zarzucać Braunowi groźbę śmierci, to ja mogę zarzucać Biedroniowi groźbę gwałtu. Usuń konto.

+: @CiaoBobrze
@Back_Space: sugerujesz, że ktoś tym hasłem grozi gwałtem xD w ogóle nie projekcje. Gdzie tu masz oczernianie sarenko? Braun powiedział "będziesz wisiał" odgrażając palcem, ten sam Braun, który sugerował strzelanie do dziennikarzy, którzy mu się nie podobają. Skończ tę gimnastykę, wejdź w ustawienia konta i kliknij "usuń", tak będzie najlepiej.
@maximilianan: Nic takiego nie sugeruję. Stwierdzam tylko fakt, że mogę to sugerować, jeżeli TY sugerujesz, że ktoś innym hasłem grozi śmiercią. Jak śmiesz krytykować Brauna za grożenie śmiercią, a nie krytykujesz Biedronia za grożenie gwałtem? Jesteś hipokrytą. Skończ tę gimnastykę, wejdź w ustawienia konta i kliknij "usuń", tak będzie najlepiej.

A wcześniej przeproś mnie za oszczerstwo, klaunie.