Wpis z mikrobloga

@kaczoor: Spoko, tylko te ceny za kawałek plastiku są absurdalne i sam szukając, stwierdziłem że ni #!$%@? nie zapłace za coś wartego 5 zl, ponad 60 (w ikei podobne dla dzieci kosztują 15 zł, więc taki za 20zl byłby ok). Dlatego ten stołeczek co znalazłem jest 10 razy lepszy. Skłądany, idealna wysokość, do tego wytrzymuje 150 kg więc można go używać w kuchni itd.
Ale serio, 60 zlz a takie coś
@Loloman fakt, te 60 zł to przesada za kawałek plastiku, ale ten mój stołeczek ładnie wygląda (ten z twojego linku nie bardzo mi przypadł do gustu) plus mój się chowa, wystarczy go popchnąć nogą, nie trzeba nic ręcznie składać. No i jest bardziej ergonomiczny. 30 zł vs 60 to nie duży koszt, a komfort według mnie lepszy tego za 60
@kaczoor: Komfort pewnie podobny, może ciut mniejszy (bo raczej nóg nie powinno się tak rozkładać, ale to nie jestem pewien). Ten mój ma różne kolory więc można sobie dostosować i normalnie go chowasz tak że prawie go nie widać. Ludzie przyjdą i uznają że to zwykły stopień do wchodzenia jeśli w ogóle go zauważą, a w Twoim masz wielki, "tandetny" kawał plastiku pod estetyczną toaletą. masakra. Do tego robot sprzątający tam